У Федерації тенісу Франції планують провести "Ролан Гаррос" з 25 000 глядачів

У Федерації тенісу Франції планують провести "Ролан Гаррос" з 25 000 глядачів

У Федерації тенісу Франції планують провести "Ролан Гаррос" з 25 000 глядачів Associated Press

У Федерації тенісу Франції повідомили, що вже не розглядають проведення турніру Великого шолома "Ролан Гаррос" без вболівальників. Натомість збираються зменшити кількість глядачів на трибунах.

Нині розглядається сценарій проведення Відкритого чемпіонату Франції наприкінці вересня з присутністю 25 000 глядачів, повідомив головний казначей Федерації тенісу Франції Г'ю Каваїн в коментарі Tennis Magors.

"Сценарій стає все більш оптимістичним. Дозвольте навести вам приклад: якщо уряд продовжує організацію муніципальних виборів у червні, я не бачу, чому ми тоді не можемо пустити людей на стадіон. Турнір без глядачів ми вже навіть гіпотетично не розглядаємо. Однак передбачаємо, що в нас замість 40 000 впустять 25 000 людей. "Ми все ще хочемо стати хорошим турніром".

Як йдеться, у 2019 році Федерація тенісу Францї завдяки "Ролан Гаррос" із загального обороту в 325 мільйонів євро отримала прибуток у 261 мільйон євро. Тож, якщо трапиться найгірше, і турнір не відбудеться, це залишить значну прогалину в бюджеті.

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start