СБУ посилює заходи безпеки у Деснянському районі Києва

СБУ посилює заходи безпеки у Деснянському районі Києва

СБУ посилює заходи безпеки у Деснянському районі Києва
Фото: СБУ/Telegram

Служба безпеки України спільно з поліцією, військовими та Нацгвардією проводять контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Деснянського району столиці. Мета перевірок у Лісовому житловому масиві і на прилеглих територіях – посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури та безпека громадян в умовах збройної агресії РФ проти України.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Перевірки
Фото: СБУ/Telegram

Через дії силовиків можливі обмеження пересування вулицями Деснянського району. Громадян попередили і про можливі перевірки документів чи огляд автомобілів. Крім того, правоохоронці перевіряють будівлі з метою виявлення заборонених предметів.

СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців. Містянам слід мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години.

СБУ посилює заходи безпеки у Деснянському районі Києва
СБУ посилює заходи безпеки у Деснянському районі Києва. Фото: СБУ/Telegram

Що відомо про безпекові заходи СБУ у столиці

11 січня працівники СБУ проводили перевірки на території Печерського району Києва, зокрема, у межах урядового кварталу і на прилеглих територіях. Мета — посилити захист важливих держоб’єктів, а також підвищити безпеку керівництва держави.

У Києві СБУ викрила двох агітаторів, які у соціальних мережах поширювали російську пропаганду про війну, "неонацистські" загони та війська НАТО в Україні. Чоловіків затримали.

У вересні минулого року Служба безпеки України затримала посадовицю столичного Центру надання адміністративних послуг. Її підозрюють у підтримці та виправданні російської військової агресії проти України. На інтернет-сторінці жінки правоохоронці зафіксували 25 епізодів, які створюють загрозу державній безпеці України.

Читайте також

"Ми готові гідно зустріти ворога". Репортаж із військових навчань на Київщині

На початок