Розікрали 700 тисяч гривень на будівництві в Житомирській області – учасникам махінації повідомили підозру

Розікрали 700 тисяч гривень на будівництві в Житомирській області – учасникам махінації повідомили підозру

Розікрали 700 тисяч гривень на будівництві в Житомирській області – учасникам махінації повідомили підозру
Фото: Житомирська обласна прокуратура

На Житомирщині повідомили підозру трьом учасникам злочинного угруповання, які розікрали 700 тисяч гривень на будівництві очисних споруд в Андрушівці. Про це на своєму сайті повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

Як встановило слідство, організував угруповання один із жителів столиці, який на той час працював на трьох керівних посадах у двох приватних товариствах. У процесі будівництва очисних споруд каналізації в місті Андрушівка підозрюваний залучив до справи ще двох своїх знайомих – фахівця з технічного нагляду за будівництвом та директора приватного товариства. Останній мав досвід роботи у сфері будівництва і виготовлення проєктної документації.

"Організатор угруповання не виконав значний обсяг запланованих проєктом робіт, не встановив належного обладнання, при цьому до звітних документів він вніс неправдиві відомості. А його співучасники підписали ці документи з недостовірними даними та спрямували їх для оплати замовнику. Як наслідок – підрядник безпідставно отримав з бюджету і заволодів понад 700 тисячами гривень", – сказано у повідомленні обласної прокуратури.

Наразі всім учасникам "схеми" повідомили про підозру в організованому заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах та у підробці офіційних документів. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів. Наразі правоохоронці шукають майно підозрюваних, конфіскувавши як, можна буде відшкодувати завдані збитки.

Читайте також

  • У Житомирі викрили організовану групу з виготовлення та поширення порнографії.
  • Намагався відкупитися від поліції: у Бердичівському районі нетверезий водій пропонував поліцейським дві тисячі гривень.
  • У Звягельському районі Житомирщини вперше встановили камери спостереження у сільській громаді.
  • Кордон з Білоруссю на Житомирщині зашивають окопами та заливають бетоном.
  • Зміни у виплатах житлових субсидій. Що варто знати жителям Житомирщини.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок