Міллі за підсумками "Рамштайну": Зараз не час для переговорів з РФ з військової точки зору

Міллі за підсумками "Рамштайну": Зараз не час для переговорів з РФ з військової точки зору

Міллі за підсумками "Рамштайну": Зараз не час для переговорів з РФ з військової точки зору
Учасники беруть участь у засіданні "Контактної групи з питань оборони України" на авіабазі Рамштайн у Рамштайні, Німеччина, 20 січня 2023 року.Фото: Associated Press

Голова об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив на підсумковій конференції після зустрічі у форматі "Рамштайн", що наразі не час сідати за стіл переговорів з РФ через надзвичайно складні умови бойових дій. Він додав, що лінія фронту "йде від Харкова до Херсона".

"Зараз не час для переговорів з військової точки зору. Зараз надзвичайно складні умови бойових дій, лінія фронту йде від Харкова до Херсона і більш-менш це статична лінія фронту, за виключенням Соледара, Бахмута. Це — надзвичайна територія і там залишається багато російських сил, які окупували Україну. Тому я кажу, що воєнним способом буде надзвичайно важко вигнати російські сили з окупованих територій упродовж цього року. Я не кажу, що це неможливо, або що цього не станеться, але це надзвичайно важко. Потрібно оборонятися, потрібно стабілізувати фронт, і я думаю, що це залежить від навчання, від доставки цього обладнання. І я думаю, що Україна може проводити достатні наступальні операції на тактичному і стратегічному рівнях", — заявив Міллі.

Читайте також: Міністр оборони Резніков назвав три пріоритети України на восьмому "Рамштайні"

Утім, він додав, що на його думку, "як і більшість воєн, ця завершиться за столом переговорів": "Але це залежить від лідерів. Путін вирішив розпочати цю війну і він може завершити її просто зараз. Ця війна призвела до надзвичайних жертв і надзвичайної шкоди для російського війська, для Росії".

Читайте також

Зеленський під час "Рамштайну" закликав партнерів надати Україні танки, винищувачі і ракети дальнього радіуса

США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на $2,5 млрд

Країни НАТО нададуть Україні військову допомогу, союзники зібралися на зустріч "Рамштайн". 331 день війни. Онлайн

На початок