У авіакатастрофі в Броварах загинув пілот зі Львівщини

У авіакатастрофі в Броварах загинув пілот зі Львівщини

У авіакатастрофі в Броварах загинув пілот зі Львівщини
Фото: Новокалинівської міської ради

У авіакатастрофі в Броварах на Київщині загинув пілот з Львівщини. Костянтин Коваленко був пілотом авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах. Про це повідомили у Новокалинівській міській раді.

"Новокалинівська міська рада глибоко сумує та висловлює щирі співчуття родині загиблого з приводу трагічної загибелі мешканця міста Новий Калинів Костянтина Коваленка, пілота авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах...Вічна та світла пам'ять", — йдеться у повідомленні Новокалинівської міської ради.

Що відомо

У Броварах на Київщині у середу, 18 січня, впав гелікоптер ДСНС поблизу дитсадка. Унаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС.

Станом на 15:45 18 січня у Броварах пошуково-рятувальні роботи були завершені. Усього загинули 14 людей, із них 1 дитина, постраждали 25 людей, із них 11 дітей. Про це повідомили у Держслужбі із надзвичайних ситуацій.

Станом на вечір 19 січня після трагедії у Броварах у лікарнях перебували 15 людей, зокрема, 6 дорослих та 4 дитини потрапили до опікового центру у Києві. Медики намагаються стабілізувати їх стан.

За словами Очільника МОЗ Віктора Ляшка, тяжких пацієнтів відправлять за кордон до європейських клінік для подальшого лікування.

У Броварах оголосили триденну жалобу за загиблими у авіакатастрофі.

Читайте також

У Броварах підтвердили загибель матері трьох дітей, яку шукали рідні після падіння гелікоптера

На початок