Футболісти полтавської «Ворскли» розпочали тренувальний збір у Туреччині

Футболісти полтавської «Ворскли» розпочали тренувальний збір у Туреччині

Футболісти полтавської «Ворскли» розпочали тренувальний збір у Туреччині
ФК "Ворскла"

Полтавська футбольна команда «Ворскла» розпочала перший цього року навчально-тренувальний збір у турецькій Анталії. Про це Суспільному повідомив пресаташе клубу Артем Лобанов.

Перше тренування у Туреччині футболісти «Ворскли» влаштують 21 січня. На збори команда вирушила 19 січня. З Полтави спортсмени спочатку їхали до Польщі, а звідти 20 січня літаком до Туреччини. На зборах футболісти поліпшуватимуть фізичну підготовку. Також мають зіграти кілька товариських матчів проти команд із Сербії, Польщі, Естонії та України.

  • 24 січня – «Ворскли» проти сербської команди «Напредак»;
  • 28 січня – «Ворскла» проти ЛКС «Лодзь»;
  • З 6 до 15 лютого «Ворскла» проти естонської «Левадії», житомирського «Полісся», рівненського «Вересу».

Навчально-тренувальні збори триватимуть до 25 лютого. Так команда готуватиметься до офіційних матчів, розповів Артем Лобанов.

Що відомо

  • Перший матч для футболістів «Ворскли» 2023-го року у рамках чемпіонату України запланований на 4 березня. Зіграти команда має проти луганської «Зорі». Це згідно з календарем матчів, який затвердила Українська асоціація футболу.
  • Першу частину чемпіонату України з футболу, який розпочали 2022-го, полтавська команда завершила на дев’ятому місці турнірної таблиці, здобувши 18 очок.
На початок