Колабораційна діяльність: на Полтавщині засудили уродженця Харківщини

Колабораційна діяльність: на Полтавщині засудили уродженця Харківщини

Колабораційна діяльність: на Полтавщині засудили уродженця Харківщини
Фото: Pixabay

У Машівському райсуді на Полтавщині оголосили вирок чоловікові, який заперечував збройну агресію Росії проти України. Про це стало відомо із тексту вироку, який оприлюднили у Єдиному державному реєстрі судових рішень 19 січня.

Згідно з текстом вироку, засудили уродженця села Малий Бурлук Харківської області. Із початку вторгнення військ Російської Федерації на територію цього села і до моменту звільнення населеного пункту українськими військами, чоловік заперечував збройну агресію Росії.

"Під час спілкування із місцевими мешканцями села Малий Бурлук висловлював підтримку «руського миру», а також «…добре, що пришла Росія…пришли наші...час змінювати владу»", – йдеться у тексті вироку.

Чоловіка визнали винним за частиною першою статті "Колабораційна діяльність". Йому призначили покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади, пов`язані з виконанням функцій держави та місцевого самоврядування, на 10 років.

Обставиною, яка пом`якшує покарання обвинуваченого, суд визнав щире каяття та активне сприяння розкриттю правопорушення.

Що відомо

  • Великобурлуцька громада була окупованою з перших днів російського вторгнення в Україну.

Читайте також

Поліція підозрює бойовика самоназваної "ДНР" в окупації селища на Харківщині

На початок