У Києві кільцева електричка курсує із запізненням: що сталося

У Києві кільцева електричка курсує із запізненням: що сталося

У Києві кільцева електричка курсує із запізненням: що сталося
Фото: УНІАН

Ввечері, 19 січня, київська кільцева електричка затримується через технічну несправність одного з поїздів. Про це повідомляє Kyiv City Express.

"Маємо затримки до 30 хвилин для двох поспіль рейсів у напрямку з Почайни до Дарниці. Затримка збережеться і при курсуванні з Дарниці через Київ-Пасажирський до Святошина", — йдеться в повідомленні.

У Kyiv City Express зазначили, що вже намагаються полагодити несправність.

Що відомо

Наприкінці листопада стало відомо, що "Укрзалізниця" перейменує 8 станцій кільцевої електрички Kyiv City Express. Нові назви більше відповідатимуть топоніміці столиці, а з транспортної карти міста зникнуть застарілі назви радянського періоду.

"Укрзалізниця" працює над впровадженням безконтактної оплати проїзду у кільцевій електричці Києва. До кінця грудня на більшості станцій Kyiv City Express можна буде оплатити проїзд міською транспортною картою, банківською карткою або з допомогою функції безконтактної оплати, приклавши картку, смартфон чи годинник до турнікета.

Із березня цього року курсування поїздів столичної електрички Kyiv City Express забезпечує "Укрзалізниця". Серед переваг цього виду столичного транспорту — електричка не зупиняється під час повітряних тривог у період дії воєнного стану.

З 12 вересня київська кільцева електричка додала вечірні рейси, щоб дати змогу пасажирам вечірніх поїздів легко та безпечно дістатися з вокзалу до фактично будь-якого району Києва перед комендантською годиною.

Читайте також

Поїзди "Інтерсіті+" підключать до Starlink

Нова зупинка: зі Сміли на Черкащині можна буде дістатися Києва без пересадок

На початок