Мокрий сніг і ожеледиця: що прогнозує Рівненський гідрометцентр на 20-23 січня

Мокрий сніг і ожеледиця: що прогнозує Рівненський гідрометцентр на 20-23 січня

Мокрий сніг і ожеледиця: що прогнозує Рівненський гідрометцентр на 20-23 січня
Фото: Суспільне Рівне/Дмитро Хитрий

На Рівненщині з 20 по 23 січня прогнозують незначні температурні коливання, а також опади у вигляді дощу та снігу. Прогноз 19 січня оприлюднили на офіційній сторінці обласного гідрометцентру.

У п'ятницю, 20 січня, циклон та атмосферний розділ з південного заходу зумовить на Рівненщині переважно хмарну погоду. Вночі — невеликий дощ з мокрим снігом, вдень — помірний мокрий сніг з дощем. Вночі та вранці туман. На окремих ділянках доріг — ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі та вдень коливатиметься від 2º морозу до 3º тепла.

У суботу, 21 січня, синоптична ситуація суттєво не зміниться — очікують хмарну з проясненнями погоду. Вночі — помірний мокрий сніг з дощем, вдень — невеликий мокрий сніг з дощем. На окремих ділянках доріг — ожеледиця. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі та вдень коливатиметься від 2º морозу до 3º тепла.

У неділю, 22 січня, за даними гідрометцентру, погоду визначатиме поле підвищеного тиску та малоактивні атмосферні розділи. Прогнозують хмарну з проясненнями погоду. Вночі — невеликий сніг, вдень — невеликий мокрий сніг з дощем. На окремих ділянках доріг — ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі буде в межах 4º морозу та 1º тепла, вдень — від 2º морозу до 3º тепла.

У понеділок, 23 січня, у зоні підвищеного тиску очікується погода без істотних опадів. Вітер східний, 7-12 м/с. Температура вночі коливатиметься у межах 4º морозу та 1º тепла, вдень — від 2º морозу до 3º тепла.

Читайте також

  • "Кількість тривог найближчим часом зросте": очільник Рівненщини про ситуацію на кордоні з Білоруссю
  • З'єднає Львів і Харків: на півночі Рівненщини курсуватиме новий поїзд
  • "Позбудемося літературного агресора": у громаді на Рівненщині збирають книги, щоб купити авто для ЗСУ

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок