В Одесі простилися з головним рятувальником області

В Одесі простилися з головним рятувальником області

В Одесі простилися з головним рятувальником області
Прощання з Вадимом Шулюком у будівлі ДСНС. Фото: Суспільне Одеса

19 січня в Одесі попрощалися з керівником Головного управління ДСНС в Одеській області Вадимом Шулюком. Генерал-майора проводжали під звуки сирен пожежних машин, на прощання прийшли рідні, колеги та друзі.

Церемонія прощання з Вадимом Шулюком пройшла в будівлі ГУ ДСНС в Одеській області. Відспівували покійного у Спасо-Преображенському соборі. Попрощатися з генерал-майором служби цивільного захисту прийшли його колеги, рідні та друзі. Вони приносили квіти з чорними стрічками.

"Він був настільки людяним, його двері були відкриті завжди для всіх. Він ніколи нікому не відмовить, завжди усім допомагав. Був насправді мудрим і хорошим. Мабуть, нам всім сьогодні так важко, бо ми втратили не лише керівника, а втратили гарну людину, наставника, якому ми завжди могли довіряти", – розповіла речниця ГУ ДСНС України в Одеській області Марина Мартиненко.

Вадим Шулюк пішов з життя 17 січня після боротьби з раком. Про хворобу він дізнався у минулому році. Чоловіку було 57 років.

Валим Шулюк очолив ГУ ДСНС в Одеській області у грудні 2019, коли внаслідок пожежі в одеському коледжі, під час якої загинули 16 людей, звільнили керівництво служби.

шулюк прощання
Церемонія прощання з Вадимом Шулюком. Фото: Суспільне Одеса

шулюк прощання
Похоронний вінок. Фото: Суспільне Одеса

шулюк прощання
Хрест біля храму. Фото: Суспільне Одеса

шулюк прощання
Церемонія прощання з Вадимом Шулюком у храмі. Фото: Суспільне Одеса

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок