На Тернопільщині змінили почерговість подачі електроенергії

На Тернопільщині змінили почерговість подачі електроенергії

На Тернопільщині змінили почерговість подачі електроенергії
Суспільне Тернопіль

ВАТ "Тернопільобленерго" повідомило про зміну почерговості подачі електроенергії. Про це йдеться на сайті цієї підприємства.

"Вже кілька днів поспіль доведені НЕК "Укренерго" ліміти споживання електричної енергії для нашої області, дають змогу застосовувати вимкнення 3 через 6 години (3 години електроенергія є, а 6 годин немає). Якщо навантаження в енергосистемі дозволяє зменшити відключення додаткових черг то енергетики це роблять", – пишуть на сайті.

У повідомленні також йдеться, що для кожної обласної розподільної компанії щоденно доводять ліміт потужності, який компанія не може перевищувати і в межах якого відбувається чергування обмеження споживачів.

"Якщо для Тернопільської області НЕК "Укренерго" доводить ліміти які становлять близько 50% від потреб споживання області, то застосовується алгоритмом 3 годин електропостачання є, а 6 години – немає. Якщо розмір доведеного щоденного ліміту складає 75 % від потреб споживання Тернопільської області, то енергетики застосовують схему вимкнень 6 через 3 години, тобто 6 години електроенергія є, а 3 годин – немає. Цей алгоритм сформований, зважаючи на особливості технологічного процесу з розподілу електричної енергії в межах області, а також на географічне розташування електромереж та їхніх електричних з’єднань між собою".

На сайті ВАТ "Тернопільобленерго" енергетики також звернулися до споживачів з проханням використовувати електроенергію економно.

"Не потрібно залишати ввімкнене освітлення в кімнаті де нікого немає, енергоємні прилади використовувати по черзі, і якщо є змога відмовитись від якихось електроприладів – то краще це зробити".

Читайте також

На початок