Агропідприємство з Дніпропетровщини викрили у фінансуванні окупаційної влади Херсона

Агропідприємство з Дніпропетровщини викрили у фінансуванні окупаційної влади Херсона

Агропідприємство з Дніпропетровщини викрили у фінансуванні окупаційної влади Херсона
Фото: Служба безпеки України

Служба безпеки України викрила одне з агропідприємств Дніпропетровщини у фінансуванні окупаційної влади Херсона. Про це мовиться на сторінці СБУ у Facebook.

За допомогою афілійованої структуриГрупа пов'язаних між собою осіб, які здійснюють єдине керівництво різними фірмами або володіють частками у капіталі різних компаній. з виробничими потужностями на території Херсонщини, керівництво підприємства через підконтрольну структуру вступило в змову з окупаційною владою з метою співробітництва.

Весь час окупації підконтрольна структура виготовляла продовольчі товари та продавала їх на захоплених територіях Херсонщини та Криму. Потужності виробництва складали декілька десятків тон на місяць.

"Гроші від реалізації продукції направлялися на забезпечення харчування особового складу окупаційних військ, а власною будівельною технікою надавалась допомога у створенні фортифікаційних споруд ворога", – йдеться у повідомленні.

Під час обшуків, правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, чорнові записи та комп’ютерну техніку.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 110-2Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають. Встановлюють інших осіб, причетні до співпраці з окупаційною владою.

Читайте також

Продавали бронежилети, призначені для армії. У Дніпрі судитимуть трьох підозрюваних в оборудках з "гуманітаркою"

Вилучили 7 тонн харчів та гроші: ДБР та поліція Дніпропетровщини викрили підозрюваних у перепродажу продуктів для ЗСУ

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок