Стартлист жіночого спринту на етапі Кубка світу з біатлону в Антгольці: коли бігтимуть українки

Стартлист жіночого спринту на етапі Кубка світу з біатлону в Антгольці: коли бігтимуть українки

Стартлист жіночого спринту на етапі Кубка світу з біатлону в Антгольці: коли бігтимуть українки
biathlon.com.ua/Dmytro Yevenko

Першу гонку пропускатиме Дар'я Блашко. Водночас на Кубок світу повертається Олександра Меркушина.

Міжнародний союз біатлоністів (IBU) опублікував стартлист на першу гонку етапу Кубка світу в італійському Антгольці, що стане шостим у сезоні та останнім перед чемпіонатом світу-2023 у Обергофі.

Змагання відкриє спринтерська гонка серед жінок, у якій Україну представлять п'ять біатлоністок (максимальна квота для команди в цьому сезоні). У порівнянні з попереднім етапом у Рупольдингу, до заявки не потрапила дебютантка Кубка світу Любов Кип'яченкова. Її замінить Олександра Меркушина, для якої цей етап стане другим у кар'єрі на такому рівні. Дар'я Блашко, хоч і присутня в заявці, першу гонку пропускатиме через стан здоров'я.

Першою серед українок стартуватиме Олена Білосюк, яка вийде на трасу 21-ю. У другій групі розпочнуть змагання Юлія Джима (35-ий номер) та Анастасія Меркушина (42), у третій – Анна Кривонос (59). Останньою вийде на старт Олександра Меркушина (83).

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт – тут.

Стартлист жіночого спринту в Антгольці (старт – о 15:30)

 • 21. Олена Білосюк
 • 35. Юлія Джима
 • 42. Анастасія Меркушина
 • 59. Анна Кривонос
 • 83. Олександра Меркушина

Перший стартовий номер у перегонах отримала віцечемпіонка Олімпійських ігор у естафеті, шведка Анна Маґнуссон, яка в цьому сезоні Кубка світу перемагала у спринті в Ансі.

У стартовій групі також виступлять перший номер загального заліку, француженка Жулья Сімон (№7) та ще одна з лідерок загального заліку й переможниця попередньої спринтерської гонки в Поклюці, шведка Ельвіра Еберг (№15). На попередньому етапі в Рупольдингу біатлоністка пропустила останні дві гонки через хворобу.

Читайте також: Ельвіра Еберг вирушила на етап Кубка світу в Антгольці з хворобою: чи зможе вона змагатися та хто в заявці Швеції

До другої групи потрапили топбіатлоністка сезону в цій дисципліні, німкеня Деніз Геррманн-Вік (№30) та чинна олімпійська чемпіонка зі спринту, норвежка Марте Олсбю-Ройзеланд (№48).

Розклад етапу Кубка світу в Антгольці

 • 19 січня (четвер), 15:30. Спринт, жінки (7.5 км)
 • 20 січня (п'ятниця), 15:30. Спринт, чоловіки (10 км)
 • 21 січня (субота), 14:00. Переслідування, жінки (10 км)
 • 21 січня (субота), 16:00. Переслідування, чоловіки (12.5 км)
 • 22 січня (неділя), 12:45. Естафета, жінки
 • 22 січня (неділя), 15:30. Естафета, чоловіки
Читайте також: Біатлоністка збірної Італії оголосила про закінчення кар'єри та продовжить виступи в іншому спорті: у чому причина
На початок