Біатлон: Кубок світу

Біатлон: Кубок світу

Ельвіра Еберг вирушила на етап Кубка світу в Антгольці з хворобою: чи зможе вона змагатися та хто в заявці Швеції

Ельвіра Еберг вирушила на етап Кубка світу в Антгольці з хворобою: чи зможе вона змагатися та хто в заявці Швеції

Ельвіра Еберг вирушила на етап Кубка світу в Антгольці з хворобою: чи зможе вона змагатися та хто в заявці Швеції
AP Photos

Другий номер жіночого заліку - в шістці заявлених спортсменок збірної.

У четвер, 19 січня, в італійському Антгольці стартує шостий етап Кубка світу з біатлону. Програма змагань розпочнеться з жіночого спринту на 7.5 кілометрів.

До останнього під питанням залишалася участь в етапі 23-річної Ельвіри Еберг, лідерки збірної та другого номеру поточного загального заліку Кубка світу. Через хворобу вона пропустила два заключні старти етапу в Рупольдингу - жіночі естафету й масстарт.

Утім, Ельвіру врешті включили до заявки Швеції на змагання в Антгольці. У команді зазначають: наразі через стан здоров'я спортсменки це не означає, що Еберг-молодша буде готова до участі в усіх гонках етапу.

У разі потреби до змагань з основною командою залучать Стіну Нільссон, пояснює виданню SVT Sport тренер Йоган Гаґстрем.

"Причина, з якої Стіна заявлена до резерву, полягає в тому, що Ельвіра хворіє. Наразі не визначено, чи зможе вона стартувати", - пояснює Гаґстрем.

"Ми не хочемо виставляти неповну команду. Стіна тренуватиметься на стадіоні, якщо Ельвіра зможе змагатися. Тоді вона отримає хорошу підготовку підготовку на високогір'ї".

"Ельвіра вчора вирушила до Антгольца. Вона мешкатиме в низинах, на відміну від інших, аби відновитися швидше. У неї досі є незначна застуда. Сподіваюся, це вирішиться до початку змагань".

До заявки також увійшла Тільда Йоганссон, що досі в сезоні 2022/23 виступала на рівні Кубка IBU. У складі вона замінить Сару Андерссон.

Інші чотири біатлоністки - Ганна Еберг, Лінн Перссон, Анна Магнуссон та Мона Брорссон - повернуться на змагання Кубка світу після виступів на попередньому етапі в Рупольдингу.

Не зазнав змін склад чоловічої збірної Швеції, що зберіг заявку зі змагань у Німеччині.

Склад збірної Швеції на етап Кубка світу в Антгольці

  • Жінки: Ельвіра Еберг, Лінн Перссон, Анна Маґнуссон, Мона Брорссон, Ганна Еберг, Тільда Йоганссон;
  • Чоловіки: Мартін Понсілуома, Себастьян Самуельссон, Єспер Нелін, Пеппе Фемлінґ, Еміль Ніквіст, Мальта Стефанссон.

Що відомо

  • Ельвіра Еберг посідає друге місце в загальному особистому заліку Кубка світу 2022/23 - від лідерки, француженки Жюльї Сімон вона відстає на 141 бал.
  • Водночас Еберг-молодша утримує блакитний біб найкращої молодої спортсменкиВіком до 25 років. поточного сезону.
  • Етап Кубка світу в Антгольці стартує в четвер, 19 січня. До програми змагань увійдуть шість гонок: жіночі й чоловічі спринти, гонки переслідування й естафети.
На початок