Радари TruCam від початку року на Волині зафіксували понад тисячу випадків перевищень швидкості

Радари TruCam від початку року на Волині зафіксували понад тисячу випадків перевищень швидкості

За допомогою приладів TruCamTruCam — це лазерний пристрій, який автоматично вимірює швидкість транспортних засобів. з початку року у Волинській області виявили 1 174 факти перевищення швидкості водіями, – розповіла Суспільному прессекретарка патрульної поліції області Ольга Коваленко.

З її слів, лише впродовж 14 та 15 січня на території області патрульні винесли 220 постанов про перевищення швидкості більш як на 20 км/год. Таке порушеннястаття 122 КУпАП передбачає штраф у 340 гривень.

Максимально допустима швидкість у населених пунктах становить 50 км/год. Про місце фіксації швидкісного режиму інформують дорожні знаки.

Роботу приладів TruCAM на території області, як повідомляло Суспільне раніше, відновили в жовтні минулого року. Швидкість автівок інспектори фіксують на десяти ділянках.

Що відомо

  • З 27 серпня 2021-го на Волині запрацювали перші чотири прилади автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, зокрема у селах Забороль, Струмівка, Копачівка та в місті Ковель. Згодом додали ще п'ять камер.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок