"Російським атакам немає виправдання": новий глава ОБСЄ побував у Бородянці на Київщині

"Російським атакам немає виправдання": новий глава ОБСЄ побував у Бородянці на Київщині

"Російським атакам немає виправдання": новий глава ОБСЄ побував у Бородянці на Київщині
Фото: Буяр Османі/Twitter

Чинний голова Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі відвідав зруйновану війною Бородянку. Відповідні фото він опублікував у своєму Twitter.

"Щойно відвідав спустошені райони Бородянки. Руйнування жахливі. Російські атаки завдали величезних страждань українцям, і цим діям немає виправдання. Мої думки з тими, чиє життя зараз серйозно ускладнене. Наш моральний обов’язок — допомогти народу України відбудувати свої громади. Ми маємо працювати над тим, щоб забезпечити сталий мир", — написав Буяр Османі.

Що відомо про візит глави ОБСЄ в Україну

У понеділок, 16 січня, до Києва прибув голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі. Мета візиту — зустрічі з українським керівництвом для обговорення питань безпеки в регіоні.

У 2023 році головування в Організації з безпеки та співробітництва в Європі переходить від Польщі до Північної Македонії. 12 січня 2023 року у Відні міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі представив програмну роботу як голова Організації з безпеки та співробітництва в Європі. За його словами, Україна залишатиметься пріоритетом головування його країни в ОБСЄ. В умовах російсько-української війни ОБСЄ прагне бути посередником задля припинення агресії РФ.

У листопаді минулого року Президент Володимир Зеленський звернувся до Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва у Європі із закликом реформувати організацію та виключити з неї Росію.

Читайте також

Бербок заявила, що Путін "попирає ногами" міжнародне право

На початок