"Сподіватися на покращення не потрібно": яка ситуація із відключеннями електроенергії на Полтавщині

"Сподіватися на покращення не потрібно": яка ситуація із відключеннями електроенергії на Полтавщині

"Сподіватися на покращення не потрібно": яка ситуація із відключеннями електроенергії на Полтавщині
фото: pixabay

Через обстріли енергетичної інфраструктури України зменшили ліміти споживання електроенергії на Полтавщині. Тому й застосовують погодинні відключення електрики. Про це на апаратній нараді 16 січня повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА Едуард Рева.

"Унаслідок дій агресора по структурах генерації ми отримали поступове зменшення лімітів. Якщо раніше у нас були ліміти 512 МВт, потім знизилися 480-490, і на сьогодні ми вже маємо знижений ліміт близько 430 МВт", – каже Едуард Рева.

Через це застосовують графік погодинних відключень електроенергії по одній або дві черги.

"Залежно від різних можливостей і від рівня споживання, ми переключаємося – то місто, то район".

Також протягом тижня застосовували аварійні відключення електроенергії. Це через те, що не були дотримані ліміти споживання за графіками погодинних відключень, каже Едуард Рева.

"Сподіватися на покращення не потрібно. І вважаю, що необхідно головам громад перш за все Полтави, Кременчука, там, де ми маємо багатоповерхову забудову, там, де житлові будинки на тих фідерахПовітряна лінія, яка з'єднує дві підстанції між собою або з'єднує підстанцію з розподільним механізмом, де є критична інфраструктура, провести роботу з головами ОСББ, з керівниками ЖЕКів, з керівниками управляючих компаній для того, щоб зробити самообмеження в цих будинках. Іншого на сьогодні виходу я не бачу. Таку роботу проводить Івано-Франківськ".

Що відомо

  • 16 січня на Полтавщині енергетики відключатимуть по дві черги з графіка погодинних відключень. Без світла кожна буде по чотири години, із електропостачанням – дві години.
  • Із переліком населених пунктів та вулиць можна ознайомитися за посиланням. Графік відключень на січень – тут.
На початок