Олександр Зінченко відіграв 86 хвилин за "Арсенал" у "північно-лондонському дербі"

Олександр Зінченко у матчі за "Арсенал", фото: GETTY IMAGES

Українець третій матч поспіль зіграв у основі "Арсенала".

Український футболіст Олександр Зінченко відіграв за "Арсенал" у матчі АПЛ проти "Тоттенгема". 26-річний захисник зіграв 86 хвилин у переможному матчі для команди Мікеля Артети.

Зінченко вийшов на позиції лівого захисника, де й грає зазвичай у команді. За 86 хвилин на полі українець 88 разів торкався м'яча, у нього 87% точності передач. Також у Олександра 4 виграні єдиноборства у повітрі з 4, в яких він брав участь.

Замінили Зінченка на 86-й хвилині уже за рахунку 2:0 на користь "Арсенала", обидва голи команда українця забила у першому таймі. Зрештою, матч і завершився з рахунком 2:0.

Як грає Олександр Зінченко за "Арсенал"

• Матч проти "Тоттенгема" став для Зінченка 13-м за "Арсенал" в усіх турнірах (у десяти українець грав з перших хвилин).
  • На рахунку Зінченка одна результативна передача у матчах за "Арсенал". Її українець зробив у грі проти "Крістал Пелас".