Одна українка – в топ-30 другого жіночого спринту на етапі Кубка IBU в Поклюці: результати гонки

biathlon.com.ua/Pavlo Zarovetskyi

Результати українських біатлоністок у жіночій спринтерській гонці в Словенії.

Останній змагальний день четвертого етапу Кубка IBU з біатлону в словенській Поклюці закрив жіночий спринт: услід за чоловічим. Це вже друга поспіль спринтерська гонка для спортсменок на цьому етапі: одну з них було перенесено зі скасованого на старті сезону етапу в Шушені.

Попереднього дня найкращий результат у спринті показала Надія Бєлкіна, яка фінішувала 17-ю. Христина Дмитренко стала 30-ю, а Валерія Дмитренко – 55-ю. Окрім цих трьох біатлоністок, у другому спринті участь також мала взяла Любов Кип'яченкова, яка повернулася з Кубка світу в Рупольдингу, де вона посіла 89-те місце в індивідуальній гонці. Проте, біатлоністка не вийшла на старт.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт – тут.

Як минула спринтерська гонка жінок

Першою серед українок на трасу вийшла Надія Бєлкіна, яка за день до цього показала свій найкращий результат на рівні Кубка IBU в цьому сезоні. Біатлоністка припустилася по одній хибі на обох вогневих рубежах та заробила два штрафні кола. У підсумку Надія фінішувала з відставанням 2:39 хвилини від переможниці, француженки Паули Боте.

Наступною стартувала Христина Дмитренко, для якої місце в топ-30 у попередній спринтерській гонці на цьому етапі також стало найкращим у сезоні. Утім, цього разу українці гірше вдалася стрільба: Христина двічі схибила на лежці та одного – на стійці.

Її сестра Валерія Дмитренко, яка на попередньому етапі в Осрблі ввійшла до топ-30 у спринті, розпочала перегони третьою з українок. Українка припустилася двох хиб на стрільбі лежачи та чисто відпрацювала стійку.