Не раніше 22 червня: у МОЗ розповіли, коли подумають про концерти

Не раніше 22 червня: у МОЗ розповіли, коли подумають про концерти

Не раніше 22 червня: у МОЗ розповіли, коли подумають про концерти AP

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що до 22 червня в Україні точно не дозволять проводити концерти чи будь-які інші масові заходи, а після цієї дати у відомстві подумають, коли і за яких умов це можливо.

Про це він сказав на брифінгу 25 травня, відповідаючи на запитання, чи дозволять у Києві 13 червня провести концерт Ленні Кравіца.

"13 червня навряд чи, це неможливо", — заявив міністр.

За його словами, згідно з епідемічною ситуацією у країні та постановою Кабміну щодо карантину на території країни, який продовжений до 22 червня, на запланованих етапах послаблення карантину, які відбудуться після 1 червня та після 10 червня, проведення масових заходів не передбачається.

"Тобто, ми можемо про це говорити ближче до 22 червня. Як саме, у який спосіб можливо дозволити ті чи інші великі заходи, у які строки, та за яких умов", — зазначив Степанов.

Що відомо

  • Раніше в Україні через карантин скасували низку масових захотів, зокрема фестиваль Atlas Weekend перенесли на 2021 рік
  • Станом на ранок 25 травня в Україні зареєстровано 21 245 випадків коронавірусної хвороби, з них 259 — за останню добу.
  • Кабінет міністрів запровадив в Україні з 22 травня до 22 червня так званий адаптивний карантин. Також з 22 травня розпочнеться другий етап пом'якшення обмежень.
  • У Міністерстві інфраструктури дали детальне роз'яснення щодо відновлення роботи усіх видів транспорту.
  • У МОЗ назвали умови роботи закладів дошкільної освіти, спортзалів, готелів та громадського автотранспорту.
  • Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що Міністерство охорони здоров'я дозволить відкрити цього року пляжний сезон.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше