Польські волонтери привезли подарунки родинам загиблих бійців Івано-Франківська

Польські волонтери привезли подарунки родинам загиблих бійців Івано-Франківська

Польські волонтери привезли подарунки родинам загиблих бійців Івано-Франківська
Фото: Facebook/Руслан Марцінків

Польські волонтери привезли подарунки родинам загиблих військовослужбовців Івано-Франківська. Засновники благодійного фонду "Clair Foundation" Славомір Дуба та Каспер Вішнєвський допомогли рідним полеглих на фронті бійців продуктами та одягом. Про це повідомили на сайті міського голови громади Руслана Марцінківа.

Польські волонтери працюють в Україні від початку повномасштабного вторгнення. Славомір Дуба та Каспер Вішнєвський у перші дні великої війни допомагали евакуйовувати мирних людей з "гарячих" точок країни. Тепер турбуються про сім'ї, які втратили на війні рідних.

"В Івано-Франківську ми працюємо вже не вперше. Хочемо допомагати родичам загиблих героїв. Привезли переважно їм їжу: каші, консерви, макарони та одяг. Зараз, окрім допомоги людям, які перебувають близько біля бойових дій, потрібна підтримка й сім'ям загиблих героїв", — каже польський волонтер Славомір Дуба.

Його колега Каспер Вішнєвський розповідає, що у 2022 році до України вони приїжджали десятки разів, адже допомога українцям — то справа честі.

"Трохи люди нам допомагають, трохи самі організовуємося. Минулого разу ми привезли 3 тонни допомоги. Зараз трохи менше, але все одно доставили найнеобхідніше: продукти, дитячий одяг, речі першої потреби. Ми зараз маємо захистити тих, хто через війну залишився без своїх рідних", — говорить волонтер Каспер Вішнєвський.

Родини, які отримали польську допомогу, кажуть, не очікували на подарунки від волонтерів.

"Дуже приємно, бо інколи не кожний ближній та близький розуміє, наскільки тобі важко. А тут з іншої країни стараються якось підтримувати, чим можуть! Для мене це приємно, і ми щиро дякуємо", — каже дружина одного із загиблих військових Олена Неспяк.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок