Комунальний телеканал "Дніпро ТВ" рекламуватиметься за 3 млн грн

Комунальний телеканал "Дніпро ТВ" рекламуватиметься за 3 млн грн

Комунальний телеканал "Дніпро ТВ" рекламуватиметься за 3 млн грн
Фото: УНІАН

Комунальне підприємство "Дніпровська міська студія телебачення" Дніпровської міської ради оголосило тендер на рекламні та маркетингові послуги, вартість яких становить 3,05 млн грн. Про це йдеться на сайті закупівель Prozorro.

Згідно з технічною документацією, йдеться про 384 стаціонарні рекламні конструкції, а саме 241 білборд та 143 "скролли"Конструкція наружної реклами, які інформуватимуть про канал Дніпро ТВ. Переможця тендеру мають визначити 19 січня 2023 року.

Ще раніше міська студія телебачення оголосила тендер на приблизно ж таку ж суму щодо "поширення інформаційниї продуктів" студії в мережі Інтернет. Договір на надання послуг вже укладено з ТОВ АЙК'Ю ДІДЖИТАЛ ГРУП.

Голова правління ГО "Платформа Громадський контроль" Денис Селін говорить, що за піаром комунального телебачення та інших ЗМІ, підпорядкованих місцевій владі, стоїть намагання спотворити суспільну думку.

"Це в більшості відмивання грошей і намагання ввести інші наративи, які хоче міська влада", — сказав він.

На думку політолога Андрія Шуліки, таке фактичне цензурування практично усіх дніпровських ЗМІ місцевою владою може призвести до відсутності конкуренції та ринку опозиції.

"Проблема не стільки у фінансуванні на це передбачені кошти. А в тому, що це створює однобоке висвітлення діяльності міської влади", — зазначив політолог.

Читайте також

"Моїми руками жар загрібали" — директор ДП "Дороги Сумщини" про тендерний скандал

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок