На Кіровоградщині підозрюваного у хабарництві голову відсторонили від роботи

На Кіровоградщині підозрюваного у хабарництві голову відсторонили від роботи

На Кіровоградщині підозрюваного у хабарництві голову відсторонили від роботи
Суспільне Кропивницький

Пантаївського селищного голову Ігоря Бульбу з Кіровоградської області відсторонили від посади до 6 березня. Клопотання про відсторонення розглянув Ленінський районний суд Кропивницького. Рішення ухвалила суддя Катерина Юр’єва. Голову підозрюють у тому, що налагодив схему, за якою передавав в оренду землю комунальної власності. Вимагав 50 доларів за один гектар. Сума хабаря – п’ять тисяч доларів США.

Прокурорка Анна Мельникова сказала: Ігоря Бульбу потрібно відсторонити від посади на час досудового розслідування, аби він не мав можливості впливати на свідків і не мав доступу до документів. "Він може вчинити такі дії, як знищити, сховати або спотворити будь-яку з речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення".

Також, за словами Анни Мельникової, прокуратура хоче оскаржити вчорашнє рішення суду про запобіжний захід – нічний домашній арешт. Прокуратура просила про тримання під вартою.

Адвокат Валерій Боровський просив не відсторонювати підзахисного від роботи. З його слів, у рамках досудового розслідування вже вилучили понад 30 документів, які стосуються цієї справи. Селищного голову зобов’язали не спілкуватися зі свідками.

"Якби виконання моїх службових повноважень протягом семи років мало злочинний характер, це б відображалося на майновому стані моєму чи моєї сім’ї. Я вважаю, що метою цієї справи було усунення мене від посади селищного голови", – прокоментував рішення суду пантаївський селищний голова Ігор Бульба. Підозрюваний каже: оскаржуватиме своє відсторонення. Це можна зробити впродовж п’яти днів.

За словами Ігоря Бульби, на час його відсутності обов’язки селищного голови виконуватиме секретар селищної ради.

Що відомо

Ігоря Бульбу затримала тиждень тому Служба безпеки України спільно з прокуратурою. Напередодні голові обрали запобіжний захід – нічний домашній арешт.

Читайте також

  • Держбюджет недоотримав 4 мільйони. На Кіровоградщині трьох податківців підозрюють у недбалості
  • З січня для сільгоспвиробників ввели новий податок на землю. Сума на гектар залежно від площі ділянки становитиме від 300 гривень до двох тисяч гривень
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок