Суд розглядає питання взяття під варту підозрюваного у вбивстві 7 осіб в Новоселиці

Суд розглядає питання взяття під варту підозрюваного у вбивстві 7 осіб в Новоселиці

Суд розглядає питання взяття під варту підозрюваного у вбивстві 7 осіб в Новоселиці

У Корольовському районному суді Житомира 23 травня розглядають питання взяття під варту орендаря ставка, якого підозрюють у навмисному вбивстві 7 осіб. В процесі засідання суду перевели у закритий формат, а потім знову відкрили.

Кореспондентка Суспільного Аліна Домбровська, яка перебуває у Корольовському суді, розповіла, що засідання розпочалося о 13.10 – туди спочатку дозволили завести лише камери. Журналістів впустили згодом.

Адвокат підозрюваного перед початком засідання надав слідству матеріали та довідки про те, що підозрюваний під час перестрілки теж був поранений і що підозрюваний є інвалідом ІІІ групи. Прокурор Ігор Цьомик сказав, що є матеріали, які потрібно додати до слідства. В інтересах слідства та задля збереження конфіденційності журналістів та операторів попросили покинути залу судових засідань – засідання суду проходило в закритому режимі. Наразі засідання знову проходить у відкритому режимі. Зі слів нашої кореспондентки Аліни Домбровської, на засіданні суду підозрюваний сказав, що стріляв задля самооборони.

Чекаємо нових подробиць від наших кореспондентів.

ОНОВЛЕНО:

Близько 15.25 у судовому засіданніоголосили перерву на півтори години. Судді пішли радитися, після чого мають оголосити рішення щодо взяття підозрюваного під варту.

Що відомо

  • 22 травня на Житомирщині поліцейські затримали чоловіка за підозрою у вбивстві семи осіб. Це сталося неподалік села Новоселиця Попільнянського району.
  • Під час нападу загинули колишні учасники АТО, діючі нацгвардійці та волонтер.
  • Того ж дня слідчі повідомили орендарю ставка у селі Новоселиця на Житомирщині, де внаслідок нічної стрілянини загинуло семеро людей, підозру у вчиненні умисного вбивства двох і більше осіб.

На початок