Освітяни Хмельниччини ділилися досвідом з колегами з Волині

Освітяни Хмельниччини ділилися досвідом з колегами з Волині

Освітяни Хмельниччини ділилися досвідом з колегами з Волині
Славутська міська рада

Днями делегація освітян із міста Володимир Волинської області перебувала із робочим візитом у Славутській міській територіальній громаді. Про це інформують у пресслужбі виконкому Славутської міської ради.

Відбулася творча зустріч управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради з управлінською командою освітян м. Володимир на тему "Спроможна мережа – запорука сталого розвитку громади". Гостей з Волині зацікавила практика створення профільного академічного ліцею в нинішніх реаліях. Під час спільної зустрічі обговорили питання особливостей розвитку освітньої галузі громад в умовах сьогодення, формування спроможної мережі та становлення профільної освіти.

Нагадаємо, Славутська гімназія №4 уже пройшла відповідні трансформації, а ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 цьогоріч перейде з загальноосвітнього типу в гімназію.

Що відомо

Славутська громада не вперше ділиться досвідом з іншими містами України. Раніше до Славути приїжджали знайомитися з успішно впровадженими програмами, які діють у виконавчому комітеті: енергозбереження, діловодство, відкриті дані тощо, з роботою Центру надання адміністративних послуг та на той час першого мобільного ЦНАПу в Україні, промислових підприємств тощо.

Читайте також

  • У Хмельницькому шахраї ошукали місцеву волонтерку, яка збирала кошти на ЗСУ

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок