Росіяни готуються до контрнаступу ЗСУ на Запорізькому напрямку — військовий оглядач

Росіяни готуються до контрнаступу ЗСУ на Запорізькому напрямку — військовий оглядач

Росіяни готуються до контрнаступу ЗСУ на Запорізькому напрямку — військовий оглядач
Фото: rbc.ua

Російські військові посилюють угруповання та збільшують кількість обстрілів на Запорізькому напрямку, аби унеможливити контрнаступ ЗСУ.

Про це Суспільному розказав військовий оглядач Дмитро Снєгирьов.

На його думку, це пов'язано з тим, що Сполучені Штати Америки оголосили про надання Україні чергового траншу військової допомоги, який складається виключно з наступальних видів озброєння. Тому Російська Федерація реагує на те, що найближчим часом Збройні сили України спробують покращити не тільки своє тактичне становище на запорізькому напрямку, але й відповідно розв'язати питання деокупації.

"Контроль над Мелітополем дає можливість розрізати навпіл російське угруповання. Яке зосереджене, як в Запорізькій області так відповідно на окупованих територіях Донецької області. Останні події, які відбуваються в Запорізькій області, а це передислокація особового складу російських окупантів з району Маріуполя, в район Токмака, в район Мелітополя, свідчить про те, що російські окупанти більш ніж серйозно ставляться до подібних сценаріїв розвитку подій", - каже він.

Серед можливих контрдій з боку Збройних сил України оглядач називає успішну контрбатарейну боротьбу і нанесення вогневого ураження по місцях скупчення особового складу.

Як раніше повідомляло Суспільне, росіяни укріплюють оборонні лінії на тимчасово окупованій території Запорізької області. До м. Мелітополь прокладені три лінії укріплень: від Василівки, від Херсона та від Бердянська. також минулого тижня росіяни розпочали будівництво оборонної лінії з Криму до Мелітополя.

Міністерство оборони Великої Британії підтвердило попередні оцінки ISW про те, що російські війська готуються до можливого майбутнього контрнаступу України в Запорізькій або Луганській областях.

Як зазначають аналітики, останніми тижнями російські війська розширили оборонні укріплення в Запорізькій області вздовж лінії Василівка-Оріхів і зберігають велике угруповання сил у цьому секторі, що свідчить про те, що російське командування стурбоване можливістю великого українського контрнаступу на півдні України.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок