Полтавця судитимуть за незаконне переправлення військовозобов’язаних через кордон

Полтавця судитимуть за незаконне переправлення військовозобов’язаних через кордон

Полтавця судитимуть за незаконне переправлення військовозобов’язаних через кордон
Фото: Полтавська обласна прокуратура

В Октябрському райсуді Полтави судитимуть чоловіка, якого підозрюють у незаконному переправленні через кордон військовозобов’язаних. Про це Суспільному повідомила речниця Полтавської обласної прокуратури Людмила Іващук.

За її словами, нині 50-річний житель Полтави перебуває під вартою. Підозрюваний у період воєнного стану разом зі спільниками – жителями Чернівецької області – намагалися незаконно переправити через кордон військовозобов’язаних громадян України. Зокрема, у двох чоловіків, які хотіли потрапити за кордон, підозрюваний просив за послуги по 3 тисячі 200 доларів.

Полтавця судитимуть за частиною третьою статті 332 Кримінального кодексу – "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України". Санкція – від 7 до 9 років позбавлення воліПозбавлення волі — це кримінальне покарання, що являє собою примусову ізоляцію злочинця від суспільства та тримання його в спеціалізованій установі з певним режимом відбування. з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років, а також із конфіскацією майна.

Як повідомила Людмила Іващук, триває щодо спільника підозрюваного триває судовий розгляд справи, а ще одній спільниці – 38-річний жительці Чернівецької області покарання уже призначили.

Що відомо

  • 25 вересня підозрюваному з Полтави призначили 60 діб тримання під вартою із можливістю внесення 744 тисяч 300 гривень застави.
  • За даними слідства, у період воєнного стану троє спільників за грошову винагороду налагодили схему незаконного перетину державного кордону для військовозобов’язаних українців.
На початок