Поїзди із Запоріжжя на Київ та Львів не курсуватимуть через Нікополь та Кривий Ріг — "Укрзалізниця"

Поїзди із Запоріжжя на Київ та Львів не курсуватимуть через Нікополь та Кривий Ріг — "Укрзалізниця"

Поїзди із Запоріжжя на Київ та Львів не курсуватимуть через Нікополь та Кривий Ріг — "Укрзалізниця"
Фото: Укрзалізниця / Facebook

На залізничній ділянці Кривий Ріг — Нікополь — Запоріжжя змінюється розклад та маршрут низки поїздів. Зокрема зміни стосуються поїздів Запоріжжя — Львів, та Запоріжжя — Київ. "Укрзалізниця" зазначає, що це робиться заради безпеки пасажирів.

Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

Зокрема зміни торкнуться наступних маршрутів:

  • З 19 січня поїзд №59 Харків — Одеса відправлятиметься з Харкова о 12:37 (замість 8:12) та прямуватиме через Дніпро та Кривий Ріг (без заїзду на станції Новомосковськ, Запоріжжя, Марганець, Нікополь, Чортомлик та Апостолове). Також цей рейс додатково зупинятиметься на станції Божедарівка. Прибуття до Одеси залишається без змін — о 10:57. Аналогічно буде змінений з 20 січня маршрут зворотного рейсу поїзда №62 Одеса — Харків, що також змінить його час прибуття до Харкова: тепер він приїжджатиме о 15:37 замість 19:06.
  • №119/120 Львів — Запоріжжя — Львів. З 19 січня при прямуючи зі Львова цей поїзд курсуватиме через Кривий Ріг та Дніпро і не заходитиме на станції Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Мирова та Дніпробуд-2. Також зміниться час його прибуття до Запоріжжя — він приїжджатиме о 15:52 замість 14:20. При курсуванні із Запоріжжя цей рейс відправлятиметься о 9:45 замість 10:25, і також прямуватиме зміненим маршрутом. Крім цього, поїзд при курсуванні в обох напрямках зупинятиметься на станції Божедарівка.
  • Замість поїзда №275/276 Київ — Запоріжжя — Київ для пасажирів нікопольського напрямку призначаються приміські поїзди: з 18 січня: №6075 Запоріжжя — Кривий Ріг (відправлення о 15:25, прибуття о 19:54); з 19 січня: №6076 Кривий Ріг — Запоріжжя (відправлення о 7:10, прибуття об 11:45). Ці приміські рейси курсуватимуть через станції Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик та Апостолове, забезпечуючи можливість пасажирам із цих міст здійснити зручну пересадку по станції Кривий Ріг-Головний на поїзди №75/76 Кривий Ріг — Київ та №59 Харків — Одеса.

Як раніше повідомляло Суспільне, у ніч на 11 січня війська РФ з важкої артилерії тричі обстріляли Нікопольський район. Під вогонь потрапили Червоногригорівська громада, Марганець та Нікополь.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок