Люди повертаються на Миколаївщину, а от великий бізнес не поспішає — начальник ОВА Кім

Люди повертаються на Миколаївщину, а от великий бізнес не поспішає — начальник ОВА Кім

Люди повертаються на Миколаївщину, а от великий бізнес не поспішає — начальник ОВА Кім
Фото: УНІАН

Станом на 11 січня на Миколаївщину з евакуації повернулися понад 100 тисяч людей. Поступово в області починає працювати бізнес зі сфери обслуговування. Проте, великим підприємствам для повернення потрібен додатковий час та більш безпечні умови.

Про це під час пресбрифінгу в Українському Медіацентрі розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації (ОВА) Віталій Кім.

За словами Віталія Кіма, найбільше повернулось людей до Миколаєва.

"Люди повертаються: кількість населення збільшилася на 50-70 тисяч в обласному центрі, більше 100 тисяч в області", — сказав очільник області.

Разом з людьми зростає потреба у послугах зі сфери обслуговування, говорить начальник ОВА.

"Що стосується малого та середнього бізнесу, який є необхідним та пов’язаний з обслуговуванням людей, він повертається", — пояснив начальник ОВА.

Як розповів Віталій Кім, ділова активність в області станом на січень 2023 року слабка. Для розгортання необхідний час та більш безпечні умови.

"Бажано зерновий коридор, щоб ділова активність зросла відчутно. Великий бізнес поки що не повертається, він оцінює ризики, тому що протягом трьох-чотирьох місяців було релоковано багато підприємств. Це час і гроші, тому відразу повертатися, думаю, вони не будуть", — сказав Віталій Кім.

Конкретних цифр начальник ОВА не назвав, але запевнив, що станом на 11 січня великі підприємці поступово повертаються та розгортають свою діяльність в області.

Читайте також

Миколаївський глиноземний завод працюватиме на інтереси України — начальник ОВА.

Кінбурнський півострів звільнять разом зі всією Херсонщиною.

Погіршення погодних умов на Миколаївщині. Рятувальники ліквідують наслідки негоди.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок