В Новогродівці на Донеччині запустили станції для очищення води

В Новогродівці на Донеччині запустили станції для очищення води

В Новогродівці на Донеччині запустили станції для очищення води
Фото: Facebook / Олександр Шевченко

В Новогродівці, що на Донеччині, запустили фільтрувальні станції для очищення поверхневої води. Це дозволить робити з технічної води питну. Станції частково закриють проблему питної води на території громади. Про це повідомив голова Новогродівки Олександр Шевченко.

"Необхідне обладнання та фільтрувальні станції Новогродівська громада отримала в рамках благодійної допомоги від німецького Товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ)", — розповів Олександр Шевченко.

За словами Шевченка, мобільні станції очищення води (МСО) призначені для забезпечення потреб об’єктів критичної інфраструктури в екстремальних або аварійних умовах.

"Після дообстеження, аналізу продуктивності МСО та отримання аналізу питної води в санстанції ми розробимо графік доставляння питної води до населених пунктів старостинських округів, а також для мешканців Новогродівки. Все необхідне для логістики: транспорт, ємності, насос вже підготували", — розказав Олександр Шевченко.

Як розповів міський голова, очищена вода для жителів громади буде безоплатною.

Що відомо про водопостачання Новогродівки

Карлівське водосховище є джерелом водопостачання Курахового, Новогродівки, Покровська, Селидового, Мирноградп. Щодня водосховище обстрілюють.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок