Діти з тернопільського "Карітасу" організували вертеп

Діти з тернопільського "Карітасу" організували вертеп

Діти з тернопільського "Карітасу" організували вертеп
Суспільне / Анастасія Кисіль

Діти, які відвідують благодійний фонд "Карітас Тернопіль" організували вертеп і колядують в установах та організаціях міста. Про це розповів директор "Карітасу" Роман Загородний.

За його словами, ці хлопці і дівчата – учасники проєкту "Соціально-педагогічна робота для дітей і молоді "Діти і війна".

Вертеп від тернопільського "Карітасу"
Вертеп від тернопільського "Карітасу". Суспільне Тернопіль

Вперше цього року з цим вертепом виступали на Святвечорі для переселенців, – каже Анна Кандюк.

"Я радію, що є можливість подарувати радість і святковий дух тим, хто втратив дім або був змушений його покинути. Це дуже цінно для кожного з нас".

Роман Загородний розповів, що діти збирають гроші на відпочинок у Карпатах.

"Цьогоріч свята особливі, оскільки в країні повномасштабна війна. Як закликав глава нашої церкви Блаженніший Святослав, незважаючи ні на що, ми повинні нести цю радість народження Божого Дитяти. Кожного року ми організовуємо разом з дітьми різдвяну коляду. Ходимо до наших благодійників, у міську раду і обласну адміністрацію. Йдемо до всіх, хто запрошує. Стараємося дійсно цю різдвяну радість подарувати там, де її хочуть бачити. Я думаю, що цей вертеп різдвяна коляда є великим вкладом у нашу велику перемогу. Віримо і надіємося, що цього року ми її будемо святкувати".

За день діти наколядувати майже 20 тисяч гривень.

Читайте також

На початок