Ялинка після свят: куди подіти новорічне дерево в Тернополі

Ялинка після свят: куди подіти новорічне дерево в Тернополі

Ялинка після свят: куди подіти новорічне дерево в Тернополі
Суспільне Тернопіль

Використані новорічні ялинки жителі Тернопільської громади можуть залишати біля сміттєвих контейнерів. Про це повідомила речниця Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич.

За її словами, новорічні ялинки та сосни можна залишити після використання на території сміттєвого майданчика поруч зі встановленими контейнерами для твердих побутових відходів.

"Управителі будинків згодом проведуть їх утилізацію. В управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології звертаються до жителів з проханням не викидати новорічні деревця у контейнери для сміття, адже сухі ялинки є великогабаритними твердими побутовими відходами. Тому необхідно повністю очищене дерево від святкових декорацій залишити поруч зі сміттєвим баком, щоб техніка, яка буде здійснювати вивезення, мала змогу легко під’їхати та завантажити його".

За словами Мар’яни Зварич, місце збору ялинок можна змінити, попередньо погодивши його з балансоутримувачем. Звідти їх вилучать працівники обслуговуючих підприємств, що здійснюють вивезення сміття.

Читайте також

На початок