Військові РФ використовують човни та катера для розвідування позицій Сил оборони на Херсонському напрямку

Військові РФ використовують човни та катера для розвідування позицій Сил оборони на Херсонському напрямку

Військові РФ використовують човни та катера для розвідування позицій Сил оборони на Херсонському напрямку
Херсон. Причал на річці Дніпро, листопад 2022 Фото: Суспільне Херсон

Військові РФ використовують човни та катера для розвідування позицій Сил оборони на Херсонському напрямку. Про це в ефірі загальнонаціонального марафону розповів керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Євген Єрін.

За його словами російський катер, який знищили Сили оборони на Таврійському напрямку, війська РФ використовують для проведення розвідувань позицій українських військ.

"Можливо, російська армія намагається виявити вогневі позиції Сил оборони і іншим способом проводити активну розвідку. Або не дозволяти українським військовим більш менш спокійно себе почувати", — каже Євген Єрін.

Також за словами Єріна, військові РФ пересуваються не тільки катерами, а й невеликими легкомоторними човнами, маленькими групами, які так само знищують Сили оборони.

"Вони змушені відступати. І таким чином українська армія тримає цей напрямок під контролем. Українські війська й надалі не допустять жодної дії окупантів, яка зашкодить і дозволить їм ступити на нашу землю. Головна мета звільнення всієї території України", — сказав керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку.

Що відомо

  • Російська армія ракетами обстріляла Херсон. Снаряд розірвався біля будинку у житловому кварталу. Одна людина поранена.
  • Протягом доби, на Херсонському напрямку російські війська обстріляли 12 населених пунктів. Зокрема, Херсон, Антонівку, Веселе, Дудчани, Милове та Золоту Балку.
  • Сили оборони Таврійського напрямку в дельті річки Дніпро, в районі острова Білогрудий, знищили російський катер.

Читайте також

"Я навчилася в’язати стрічки, ховаючи руки за спиною" – волонтерка розповіла, як на лівобережжі протидіють окупації

321 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок