Японська тенісистка Наомі Осака встановила фінансовий рекорд у жіночому спорті

Японська тенісистка Наомі Осака встановила фінансовий рекорд у жіночому спорті

Японська тенісистка Наомі Осака встановила фінансовий рекорд у жіночому спорті Associated Press

Колишня перша ракетка світу, 22-річна японка Наомі Осака, за рік заробила рекордну для жіночого спорту суму — 37,4 мільйона доларів. Тенісистка випередила "колегу" за кортом Серену Вільямс.

Серед сотні найбільш оплачуваних спортсменів у рейтингу Forbes Осака посіла 29-те місце. Дворазова чемпіонка турнірів Великого шолома на 1,4 мільйона доларів випередила в цьому списку американку Серену Вільямс, яка посіла 33 місце. Заробіток японки за рік склав 37,4 мільйона доларів, що стало найбільшою сумою в історії жіночого спорту.

Наразі у спортсменки діють 15 спонсорських контрактів, зокрема з MasterCard, Nike, Nissan Motor, Yonex.

З 2012 року до рейтингу, крім Осаки та Вільямс, входили лише росіянка Марія Шарапова й тенісистка з Китаю Лі На.

Повний рейтинг видання опублікує наступного тижня.

Що відомо

Наомі Осака є переможницею US Open (2018). У фіналі вона здолала багаторазову чемпіонку турнірів Великого шолома Серену Вільямс і стала першою японкою, яка перемогла на "мейджорах". У січні 2019-го тенісистка додала в свій послужний список ще й титулом Australian Open. Протягом 21 тижня, до червня 2019 року очолювала рейтинг WTA.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start