У Горлівці окупанти примусово мобілізували людей з інвалідністю — Генштаб

У Горлівці окупанти примусово мобілізували людей з інвалідністю — Генштаб

У Горлівці окупанти примусово мобілізували людей з інвалідністю — Генштаб
Фото: з сайту ГУР.

Російські окупанти продовжують проводити примусову мобілізацію на окупованих територіях. Так, 6 січня у Горлівці до лав окупаційної армії мобілізували чотирьох людей з інвалідністю.

Про це повідомив Генштаб у ранковому зведенні 10 січня.

"Так, у Горлівці Донецької області 6 січня цього року, в ході чергового рейду мобілізовано до 30 осіб, 4 з них з інвалідністю. Після 2 днів так званої підготовки на полігоні “Восточний” їх направили до однієї з військових частин російських окупаційних військ.

Що відомо про ситуацію на окупованій Донеччині та Луганщині

  • З 1 січня в окупованому з 2014 року Донецьку співробітники так званих військових комісаріатів почали збирати інформацію про юнаків 2006 року народження
  • На Луганщині окупанти заблокували село Половинкине та проводять там "фільтраційні заходи". Вони вже примусово вивезли до Луганська 30 місцевих жителів.
  • В окупованому Сватовому Луганської області російські військові відслідковують контакти місцевих жителів із мешканцями територій, підконтрольних Україні. Про це розповідають сватівчани, які виїхали з населеного пункту і продовжують підтримувати зв'язок із родичами.
  • Новорічні вибухи на складах боєприпасів окупаційних військ ускладнили росіянам логістику, в результаті темп артилерійського вогню знизився.
  • Сили оборони України показали, як знищили склад з боєприпасами окупантів під Сватовим.
  • В окупованій Горлівці російська окупаційна адміністрація скоротила термін видачі російських паспортів від 30 діб до десяти.
  • На окупованому Донбасі посилюється тиск на громадян України, які не отримали паспорт РФ.
  • Окупаційна влада так званої "ДНР" обмежила виїзд дітей старше 14 років, які не мають паспорта громадянина України, Російської Федерації, закордонних паспортів цих країн чи "паспорта ДНР".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок