Від початку війни у 2022 році у Києві стерилізували понад 7 тисяч безпритульних тварин

Від початку війни у 2022 році у Києві стерилізували понад 7 тисяч безпритульних тварин

Від початку війни у 2022 році у Києві стерилізували понад 7 тисяч безпритульних тварин
Фото: Суспільне

Протягом 2022 року лікарі комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" стерилізували 8 169 безпритульних тварин, 7026 із них — після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Війна і бойові дії внесли корективи в наші плани, багато чого реалізувати не вдалося. Завдяки нашим захисникам та захисницям навіть у 2022 році ми лікували тварин, шукали їм родини та проводили необхідну роботу з профілактики сказу",— каже в.о. директора клініки Наталя Мазур.

За її словами, фахівці клініки разом із волонтерами прилаштували в родини 561 безпритульну тварину, 510 із них знайшли господарів після 24 лютого.

Також у клініці зауважили, що попри російську агресію, у столиці проводились заходи з вакцинації безпритульних тварин проти сказу. Вцілому за 2022 рік було щеплено 8474 тварини, 6754 — після початку повномасштабного вторгнення.

Що відомо про ситуацію з безпритульними тваринами у Києві та області

За 8 місяців 2022 року комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" прилаштувало в родини 400 котів та собак, 349 із яких знайшли господарів вже після початку широкомасштабного вторгнення Росії.

У листопаді на Київщині, щоб запобігти хворобам і подбати про долю безпритульних тварин, фахівці Кінологічного центру поліції області проводили вакцинацію та стерилізацію.

У серпні у Києві в тимчасовому притулку для тварин, що розташований на території Національного комплексу "Експоцентр України", ветеринари провели безплатний тренінг з надання першої допомоги тваринам.

Делегація посольства Ізраїлю передала закладу тимчасового утримання безпритульних тварин у Києві "Виставковий центр" гуманітарну допомогу — близько 1 тонни корму.

У Києві працює Telegram-бот "Твій вет Київ". Тут можна отримати безплатну консультацію щодо утримання і лікування тварин.

Читайте також

Рятувальники звільнили собаку, який впав у глибокий колодязь на Київщині

Обстріл Харківщини, бої в Соледарі, Росія починає військові навчання в Білорусі. 320 день війни. Онлайн

На початок