На Закарпатті відкрили залізничний пункт пропуску на українсько-румунському кордоні

На Закарпатті відкрили залізничний пункт пропуску на українсько-румунському кордоні

На Закарпатті відкрили залізничний пункт пропуску на українсько-румунському кордоні
Фото ілюстративне/Мінреінтеграції/Telegram

На Закарпатті відкрили новий пункт пропуску на українсько-румунському кордоні. Він працює на базі залізничної станції Рахів для громадян, які прямують потягом з та до Румунії, — повідомили у Кабінеті Міністрів України.

Пункт пропуску "Рахів" для залізничного пасажирського сполучення працюватиме цілодобово, але лише на період дії воєнного стану та 90 днів після його припинення або скасування.

Крім того, для виїзду у Румунію українці можуть скористатися такими пунктами перетину державного кордону, які функціонують в умовах воєнного стану:

  • "Солотвино – Сігету Мармацієй". Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирських автотранспортних засобів до 3,5 тонни, а також легкових автомобілів і пішоходів.
  • "Порубне – Сірет". Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирських автотранспортних, вантажних засобів, а також пішоходів.
  • "Дякове – Халмеу". Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирського, вантажного автотранспорту, пасажирських автобусів, легкових автомобілів і пішоходів.
  • "Красноїльськ – Вікову де Сус". Пункт працює з 08:00 до 20:00. Дозволяється пропуск пасажирських автотранспортних засобів до 3,5 тонни та перехід у пішому порядку.

Читайте також:

  • Обстріл Запоріжжя і Харківщини, санкції проти росіян, бої в Соледарі. 319 день війни. Онлайн;
  • Росіяни на Різдво здійснили 40 обстрілів з реактивних систем. ЗСУ відбили атаки РФ в районах 16 населених пунктів;
  • Російська армія у війні проти України втратила понад 111 тисяч військових — Генштаб

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок