Україна – 11-та в змішаній естафеті на етапі Кубка IBU в Осрблі: результати гонки

biathlon.com.ua/Pavlo Zarovetskyi

Результати української команди в міксті на етапі Кубка IBU в Осрблі.

Останній день етапу Кубка IBU з біатлону в словацькому Осрблі відкрила класична змішана естафета. Перші два етапи проходили представники чоловічих збірних, а завершальні – жіночих.

Українська команда в цій гонці виступила в складі Дениса Насика, який розпочинав сезону на рівні Кубка світу, Андрія Доценка, який на цьому етапі став 21-им у суперсипринті, а також Надії Бєлкіної та Христини Дмитренко.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт – тут.

Як Україна виступила в змішаній естафеті

Гонку для України відкривав Денис Насико. Біатлоніст чисто пройшов стрільбу лежачи й використав один запасний патрон на стійці. Спортсменові вдалося завершити свій етап на четвертом місці.

Далі естафету приймав Андрій Доценко. Українець схибив на лежці, але з другої спроби закрив мішень. Біатлоніст провалив стрільбу стоячи, заробивши одразу два штрафні кола та витративши на рубежі майже 51 секунду. На екваторі гонки Україна опустилася на 12-те місце з відставанням 2:21 хвилини від лідерів, збірної Норвегії.

На третьому етапі на трасу вийшла Надія Бєлкіна. На першому колі вона змогла відіграти три позиції та підійшла до стрільбища на восьмому місці. Українка безпомилково пройшла стрільбу лежачи, проте так само мала проблеми на стійці, де заробила одне коло штрафу. Бєлкіна спершу втратила три рядки, але врешті передала естафету на 10-ій сходинці з відставанням уже понад чотири хвилини.

Фінішеркою команди стала Христина Дмитренко. Спортсменка використала по одному запасному патрону на обох вогневих рубежах. Хоча команда до останнього кола тримала в топ-10, у підсумку українська збірна фінішувала на 11-му місці, поступившись переможцям – Норвегії, яка домінувала впродовж усієї гонки, – понад п'ять хвилин.