Богдан Цимбал показав найгірший результат ходом у переслідуванні через "аномальне" третє коло: що з ним сталося

Ексклюзивно
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Український біатлоніст програв понад 4 хвилини ходом по дистанції, хоча відставання могло бути значно меншим.

У Поклюці відбувся передостанній день четвертого етапу Кубка світу з біатлону. Жінки та чоловіки виступили у гонках переслідування, куди відібралися за підсумками спринту.

Чоловічий персьют закінчився для України без місць у заліковій зоні. Артем Тищенко з 30-го місця перемістився на 42-е, а ось Богдан Цимбал хоча й відіграв дві позиції, фінішував на 57-м.

Результат Цимбала міг бути потенційно кращим. Український біатлоніст здійснив дві хиби на вогневому рубежі, але на дистанції показав найгірший результат з 58-ми спортсменів, що фінішували.

Однією з головних причин такого результату Цимбала став результат на третьому колі. Він програв лідеру Йоганнесу Бьо 1:44 хвилини, тоді як його відставання від передостаннього результату склало 58 секунд.

• 1. Йоганнес Бьо (Норвегія) 5:27.8

...

• 54. Артем Тищенко (Україна) 6:07.7 (+39.9 секунд від Йоганнеса Бьо)
  • 55. Йонас Маречек (Чехія) 6:09.3 (+41.7)
  • 56. Давід Зінгерле (Італія) 6:13.0 (+45.4)
  • 57. Алєксандрс Патріюкс (Латвія) 6:13.8 (+46.2)
  • 58. Харальд Леммерер (Австрія) 6:14.4 (+46.8)
  • 59. Богдан Цимбал (Україна) 7:12.1 (+1:44.5)

Що сталося з Богданом Цимбалом на третьому колі?

Ще після фінішу старший тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра повідомив Суспільне Спорт, що причиною такого результату на колі стало падіння біатлоніста, яке призвело до пошкодження амуніції.

Сам Цимбал в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт розповів про момент з падінням. Біатлоніст звернув увагу, що після вильоту з траси йому довелося від'єднувати лижі, щоб вибратися з місця падіння та повернутися на дистанцію.

"Заїхав у кашу, лижу крутнуло і вилетів з траси. Довго лижі від‘єднували, щоб зміг звідти вилізти. Зламав крюк, нічого страшного, в нас є запасні. Хотілося, звичайно, виступити краще", - розповів Цимбал.

На Олімпіаді-2022 Цимбал мав проблеми з ходом по дистанції під час чоловічої естафети. Тоді на останньому колі він програв 40 секунд через погіршення самопочуття, пов'язане з розміщенням траси у високогір'ї.

Як Богдан Цимбал виступає у сезоні 2022/23

• Взяв участь у всіх чотирьох етапах Кубка світу.
  • Найкращий результат Цимбала - 31-е місце в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Контіолагті.
  • У заліку Кубка світу з біатлону Цимбал займає 51-е місце, набравши 28 очок.
  • У неділю, 8 січня, Цимбал візьме участь у змішаній естафеті. Саме він відкриватиме гонку для збірної України.