Жоден з українців не потрапив до залікової зони у гонці переслідування Кубка світу з біатлону в Поклюці: результат

Жоден з українців не потрапив до залікової зони у гонці переслідування Кубка світу з біатлону в Поклюці: результат

Жоден з українців не потрапив до залікової зони у гонці переслідування Кубка світу з біатлону в Поклюці: результат
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Результати чоловічого персьюту.

Третій змагальний день у словенській Поклюці закінчився чоловічою гонкою переслідування. Участь у ній мали взяти два українці - Артем Тищенко, який замкнув топ-30 спринту, а також Богдан Цимбал, який показав 59-й результат.

Чоловічий персьют відбувся після жіночої гонки переслідування. За її підсумками лише Юлії Джимі вдалося фінішувати у заліковій зоні - на 35-й позиції.

Читайте також: Одна українка - у топ-40 жіночого переслідування на етапі Кубка світу в Поклюці: результати гонки

Гонка для українських біатлоністів розпочалася з чистої стрільби. І Тищенко, і Цимбал закрили п'ять мішеней на першому вогневому рубежі - Артем відіграв одразу п'ять позицій, піднявшись на 25-е місце. Цимбал ж натомість відіграв одразу сім позицій у порівнянні зі стартом.

Боротися за вищі місця Тищенку завадив хід по дистанції: перед другим вогневим рубежем українець втратив одразу 12 позицій. Однак шість відіграв вже на стрільбі завдяки ще п'яти закритим мішеням. Цимбал ж втримав 51-е місце навіть попри одне коло штрафу.

Ключовим у виступі Тищенка став третій вогневий рубіж. Після 40 секунд, які програв українець на третьому колі, він не закрив останні дві мішені і після кіл штрафу вийшов на 40-й позиції. Ще гіршим коло вийшло для Богдана Цимбала: 1.44 хвилини (!) програшу і лише завдяки чистій стрільбі його не закрили як колового. Як повідомив після гонки тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт, біатлоніст упав і пошкодив амуніцію.

У підсумку Тищенку не вдалося потрапити до залікової зони. Біатлоніст закрив всі п'ять мішеней на останній стрільбі, але фінішував на 42-й позиції. Богдан Цимбал покращив дві позиції у порівнянні зі спринтом та став 57-м.

Другу поспіль перемогу на етапі Кубка світу в Поклюці здобув Йоганнес Бьо, який з двома колами штрафу випередив француза Кантена Фійона-Майє з різницею у понад хвилину. Топ-3 замкнув Тарьєй Бьо, який був другим у спринті.

Кубок світу 2022/23. Поклюка (Словенія). Чоловіки, гонка переслідування

  1. Йоганнес Бьо (Норвегія, 0+1+1+0) 31:43.2
  2. Кантен Фійон-Майє (Франція, 0+0+0+1) +1:04.9
  3. Тар'єй Бьо (Норвегія, 0+0+0+1) +1:06.6
  4. Штурла Легрейд (Норвегія, 0+0+2+0) +1:17.8
  5. Томмазо Джакомель (Італія, 0+0+0+2) +1:31.0
  6. Ветле Шостад Крістіансен (Норвегія, 1+0+1+0) +1:48.9

...

  • 42. Артем Тищенко (Україна, 0+0+2+0) +5:01.4
  • 57. Богдан Цимбал (Україна, 0+1+0+1) +7:40.4
На початок