"Краще б ти в Сирії сидів". Працівники СБУ Франківщини перехопили розмови російського десантника з дружиною

"Краще б ти в Сирії сидів". Працівники СБУ Франківщини перехопили розмови російського десантника з дружиною

"Краще б ти в Сирії сидів". Працівники СБУ Франківщини перехопили розмови російського десантника з дружиною
Фото: Pexels

Працівники Служби безпеки України в Івано-Франківській області перехопили телефонну розмову російського десантника з дружиною. Під час неї окупант розповідає про те, як на Запорізькому напрямку ЗСУ розбили військові угруповання РФ і заздрить своїм "побратимам", яких планують відправити до Сирії.

Запис розмови оприлюднили на Facebook-сторінці CБУ в області.

Вона розпочинається тим, що російський військовий скаржиться дружині на те, що його побратима Івановича та ще одного солдата відправляють спершу на навчання під Рязань, а потім — у Сирію.

Після цього жінка запитує десантника, навіщо він підписував контракт на службу.

Російський солдат: "Ну бл@, я що знав, що така х@йня буде? Всі війська ВДВПовітрянодесантні війська — це російською воздушно-десантные войска (скорочено ВДВ). разом зігнали сюди. Ніким замінювати. А ВДВ мають замінювати лише ВДВ. Те, що нас роз'@бали, ти ж в курсі? Ми не обіср@лися, нас роз'@бали нах@й!"

Далі окупант скаржиться жінці на те, що по телевізору росіянам розповідають, що на фронті все добре. Однак це не відповідає дійсності.

Російський солдат: "Нас, піхоту, просто кидають, нах@й, проти артилерії, бл@ть. Нам сказали, бл@ть, що у село зайшли щось 20 людей. Заїхати потрібно, викинути їх, розх@ярити. Ми поїхали, а там чотири танки, нах@й, і піхотних багато. Нас... Ми навіть до села не змогли доїхати, нас роз'@бали по дорозі".

Десантник визнає, що у Збройних сил України все краще — як екіпірування, так і озброєння.

Дружина: "Коли це все закінчиться?"

Російський солдат: "Не знаю. Напевно, пизд@ець як нескоро".

Дружина: "Як в Сирії? Краще б ти в Сирії сидів".

Російський солдат: "Угу".

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок