У 2022 році 69 дітей-сиріт Дніпропетровщини отримали грошові компенсації на купівлю житла

У 2022 році 69 дітей-сиріт Дніпропетровщини отримали грошові компенсації на купівлю житла

У 2022 році 69 дітей-сиріт Дніпропетровщини отримали грошові компенсації на купівлю житла
Фото ілюстративне: Mdl.com.ua

У 2022 році 69 дітей-сиріт Дніпропетровщини отримали грошові компенсації на придбання власних квартир. Більшість вже купили житло. Для цього з державного бюджету виділили понад 25 мільйонів гривень. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

За повідомленням, кошти державної субвенції були розподілені та перераховані сиротам з 21 громади області.

Як розповіла головна спеціалістка відділу Служби у справах дітей Дніпропетровської обладміністрації Алла Борисенко, створили три списки за віком. До першого потрапила молодь від 16 до 23 років. Їм держава повністю покрила витрати на купівлю житла. 100% компенсації отримали 29 людей.

Друга категорія – жителі від 24 до 35 років. Третя – 35+. Їм держава відшкодувала частину від вартості житла. Одним – 70%, іншим – третину. Решту додали з місцевих бюджетів.

Власні помешкання вже придбали більш ніж 60 сиріт. Усі – на Дніпропетровщині. Зокрема, у Дніпрі, Кривому Розі, Дубовиківській, Раївській, Перещепинській, Васильківській, Криничанській громадах.

Виділені державою кошти на придбання житла надходять на спеціальні особисті рахунки сиріт.

Що відомо

  • Державну програму започаткували у 2018 році. Суму виплат сиротам вираховують за спеціальною формулою. Беруть до уваги вартість квадратного метра житла, кількість мешканців у населеному пункті, наявність у дитини-сироти інвалідності. Помешкання має бути площею не менше 31 кв м, повністю пристосоване для життя, забезпечене комунікаціями.

Читайте також

У Дніпрі на благодійному "забігу миколайчиків" збирали кошти для допомоги дітям без батьківської опіки

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок