У Києві запрацювали пункти утилізації новорічних ялинок

У Києві запрацювали пункти утилізації новорічних ялинок

У Києві запрацювали пункти утилізації новорічних ялинок
УНІАН, фото ілюстративне

Відсьогодні у Києві розпочали роботу пункти утилізації новорічних ялинок. Вони працюватимуть до 31 січня включно. Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

Загалом в місті працюють 17 пунктів: 11 відкрили у різних районах Києва і ще 6 — на територіях лісництв КП "Дарницьке ЛПГ" та КП "ЛПГ "Конча-Заспа".

"У пунктах утилізації хвойні дерева подрібнюють на щепу, яка використовується для мульчуванняМульчування — це прикривання поверхні ґрунту соломою, перегноєм, мульч-папером, галькою, щебенем, переробленими відходами з наданням їм магнітної сприйнятливості тощо. Це необхідно для захисту ґрунту від пересихання й перегрівання. Мульчування розглядається як спосіб поліпшення фізичних агрономічних властивостей ґрунтів та ефективності дії мінерального живлення сільськогосподарських рослин. лунок вічнозелених рослин: узимку мульчаМульча — це шар матеріалу, що наноситься на поверхню ґрунту. Причини застосування мульчі включають збереження вологи в ґрунті, покращення родючості та здоров’я ґрунту, зменшення росту бур’янів та покращення візуальної привабливості ділянки. допомагає захистити ґрунт від промерзання, а в теплу пору року — зберегти водний баланс", — йдеться у повідомленні.

Знайти пункти утилізації ялинок можна на мапі або у переліку адрес.

У Київській міськдержадміністрації нагадали, що у 2022 році кияни принесли на переробку 8,5 тисячі хвойних дерев.

Читайте також

Ялинки без документів: у Києві вилучили незаконні хвойні на понад 60 тисяч грн

У Києві оприскують хвойні дерева, аби захистити їх від крадіїв

На початок