У Львові попрощаються із 27-річним захисником України Андрієм Рибаком

У Львові попрощаються із 27-річним захисником України Андрієм Рибаком

У Львові попрощаються із 27-річним захисником України Андрієм Рибаком
Львівська міська рада

Сьогодні, 4 січня, у Львові відбудеться прощання із Андрієм Рибаком, який загинув у бою з військами РФ. У нього залишилися батьки, брат та дружина. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Андрій Рибак народився у Львові. Чоловік закінчив Львівську політехніку за спеціальністю "автомобільний транспорт". Водночас проходив військову кафедру при Національній академії сухопутних сил імені гетьмана Петра Сагайдачного. Після навчання Андрій Рибак вирішив присвятити себе військовій справі та за контрактом вступив до академії. Тоді обіймав посаду начальника курсу. Чоловік захоплювався військовим мистецтвом, брав участь у лицарських турнірах та боях на шаблях.

Від початку повномасштабного вторгнення старший лейтенант боровся із військами РФ у складі 355 механізованого полку навчального центру Національної академії сухопутних військ. Військовий загинув 29 грудня. Йому було 27 років.

Чин похорону Героя розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Андрія Рибака на Личаківському кладовищі. 

Читайте також

На війні загинув 24-річний захисник Василь Браток зі Львівщини

На початок