Львівського водія, який нагрубіянив вдові військового, звільнили

Львівського водія, який нагрубіянив вдові військового, звільнили

Львівського водія, який нагрубіянив вдові військового, звільнили
Фото ілюстративне. Фото ілюстративне, Суспільне Львів

Львівського водія, який нагрубіянив вдові військового, звільнили. Про це у вівторок, 3 січня, повідомили у Telegram-каналі Офісу підтримки родин військових. Цю інформацію у коментарі Суспільному також підтвердив представник перевізника.

Як розповіли у Офісі підтримки родин військових, вдова загиблого військовослужбовця звернулася до них після інциденту у маршрутці.

"- Що це за посвідчення? Воно підробне, тут терміну дії нема. А… вдова? Я твого чоловіка туди не посилав!". Це слова водія, у львівській маршрутці, до вдови військовослужбовця ЗСУ. Вона довго вагалась, чи звертатись в Офіс підтримки родин військових. Ми вдячні, що звернулась. І тепер, завдяки роботі адвоката Ярослава Жукровського, маємо справедливе рішення перевізника – водія звільнено!", — повідомили у Офісі підтримки родин військових.

Проілюстрували цей допис відповіддю перевізника "Міра і К" від 22 грудня 2022 року. У ньому перевізник запевнив, що водія, який нагрубіянив жінці, звільнено. Судячи з документу, випадок трапився 15 листопада на маршруті №11, що курсує від проспекту Червоної Калини до Рясне-2.

Цю інформацію у коментарі Суспільному також підтвердив начальник служби перевезень компанії "Міра і К" Віктор Чайко. Водночас, за його словами, водія до цього випадку характеризували позитивно.

"Водій визнав той факт, ми його звільнили. З водієм проведена робота, на даний час він звільнений, він визнав, що не мав рації. Зі слів водія, він довіз жінку до місця призначення, грошей не брав. У зв'язку з браком водіїв, у нас фактично на кожному автобусі працює по одному водію, тому не виключено, що ми його можемо повернути", — розповів начальник служби перевезень компанії "Міра і К" Віктор Чайко.

Віктор Чайко працює у концерні, до якого належать три транспортні підприємства Львова, каже, за останні 5 років такий випадок трапляється вдруге.

"Ми возимо безплатно 5 категорій пасажирів, які пов'язані з бойовими діями в Україні. Це учасники бойових дій, ветерани бойових дій, сім'ї загиблого чи загиблої, зокрема", — каже Віктор Чайко.

У Офісі підтримки родин військових закликають повідомляти їм про схожі випадки. Офіс розташований у Львові, на вул. Коперника, 17, Палац мистецтв, 2-ий поверх. Офіс працює у робочі дні тижня з 10.00 до 18.00 год. Контактний телефон +38 068 260 68 15.

Читайте також

У Львові 31 грудня помолилися за загиблих захисників України

На початок