Ділянка для школи №33 в Чернівцях: чому депутати не проголосували та чи планують виділити

Ділянка для школи №33 в Чернівцях: чому депутати не проголосували та чи планують виділити

Ділянка для школи №33 в Чернівцях: чому депутати не проголосували та чи планують виділити
Ділянка на вулиці Каспрука, 49 у Чернівцях. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях ділянку площею приблизно 20 соток на вулиці Каспрука, 49 планували передати для будівництва й обслуговування багатоквартирного будинку. Питання декілька разів виносили на сесію. Зрештою, його відправили на доопрацювання, бо частина депутатів вважає, що потрібно розширити територію школи №33 і саме ця ділянка має бути у власності закладу.

Комісія з питань земельних відносин пропонувала, щоб люди отримали десять соток, інші десять — школа. Цю правку не підтримала більшість депутатів міськради. Водночас проголосували за те, щоб надати 20 соток для обслуговування багатоквартирного будинку.

На наступному засіданні депутати повернулися до повторного розгляду цього питання і зрештою зняли цей пункт на довивчення. Обранці змогли відправити питання на довивчення, оскільки між засіданнями було менш як п'ять днів, за які рішення мав підписати міський голова. Наразі земельну ділянку не передали ані школі, ані мешканцям будинку поблизу.

"Голосували за зняття питання на довивчення, тому що на засіданні земельної комісії ми обговорили цю ділянку і вирішили, що вона ідеально підходить для будівництва дитсадка або додаткового корпусу школи №33", — розповіла депутатка від Яна Брус.

Ділянка для школи №33 в Чернівцях: чому депутати не проголосували та чи планують виділити
Школа №33 у Чернівцях. Фото: Суспільне Чернівці

За словами заступника міського голови Василя Зазуляка, дали доручення замовити детальний план території, щоб зрозуміти — скільки землі в оренді, скільки в постійному користуванні, відтак яку площу можна передати школі. Посадовець вважає, що для будівництва дитсадка потрібно один гектар, тому виділення десяти соток суттєво не вплине на ситуацію.

"Якщо буде можливість використати цю ділянку при розширенні школи чи будівництві нового садочка, звичайно ми це розглянемо та остаточно ухвалимо рішення", — розповів Зазуляк.

Школа №33 не є переповненою, там навчається 750 учнів, говорить керівниця управління освіти міськради Ірина Ткачук. Чи потрібна в школі добудова – вирішуватиме робоча група міськради.

"Школа має велику кількість дітей, але не можна вважати її переповненою. У більшості класів дотримуються наповнюваності у 30 дітей", — розповіла Ткачук.

Виконувачка обов'язків директорки школи відмовилася від коментарів журналістам Суспільного.

Читайте також

У Чернівцях приміщення у центрі здадуть в оренду через аукціон: яка стартова вартість

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок