Жителям 27 будинків та 109 підприємцям компенсували 50% вартості генератора

Жителям 27 будинків та 109 підприємцям компенсували 50% вартості генератора

Жителям 27 будинків та 109 підприємцям компенсували 50% вартості генератора
Суспільне Львів

У Львові жителі 27 будинків та 109 підприємців отримали компенсацію половини вартості генератора. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

"Програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів" була прийнята на початку листопада 2022 року. Станом на 2 січня 2023 року ОСББ та управляючі компанії подали 82 заявки на участь у програмі.

"Комісії, які опрацьовують ці заявки та аналізують весь пакет поданих документів, погодили 49 з них. Відтак, станом на зараз 27 заявок вже профінансовано. На це з міського бюджету виділено 652,3 тисяч гривень", — кажуть у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Згідно з програмою, Львівська міська рада компенсує жителям будинків 50% вартості генератора, але не більше 30 тисяч. Компенсацію можуть отримати мешканців будинків від двох поверхів. Номінальна потужність генератора має бути від 2,5 кВт.

Жителі 27 будинків та 109 підприємців отримали компенсацію половини вартості генератора
Фото Романа Балука

Також 6 грудня 2022 року було прийняте рішення про фінансову допомогу бізнесу. А саме — компенсувати підприємцям 50% вартості електрогенераторів, але не більше 80 тисяч гривень.

Станом на 2 січня 2023 року відшкодування половини вартості генератора отримали 109 підприємців. Це кафе, ресторани, продуктові магазини, мініпекарні, перукарні, приватні заклади освіти тощо. Загальна сума компенсації — 3,6 мільйони гривень.

"Фінансову допомогу отримали ті підприємства, які здійснюють діяльність у закладах ресторанного господарства та закладах роздрібної торгівлі продуктами харчування, окрім алкоголю та тютюну. І обов'язкова вимога для підприємців — вони мають бути зареєстровані на території Львівської МТГ, адже допомога йде саме від міського бюджету", — каже директорка департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірина Кулинич.

Аби взяти участь у програмах, треба подати пакет документів до ЦНАПу.

Читайте також

П'ять закладів культури у Львові отримали генератори від благодійників

Львів'янам відшкодують 50% вартості генератора: хто може отримати компенсацію

На початок