Українсько-данський проєкт: найкращі з ініціатив можуть отримати фінансування для втілення в Миколаєві

Українсько-данський проєкт: найкращі з ініціатив можуть отримати фінансування для втілення в Миколаєві

Українсько-данський проєкт: найкращі з ініціатив можуть отримати фінансування для втілення в Миколаєві
Представлення Українсько-данського молодіжного дому після прибуття у Данію. Фото: Українсько-данський молодіжний дім та Українська академія лідерства

Після закінчення трьох місяців навчання та експедиції до Данії сорок молодих людей з Миколаївщини продовжують реалізовувати сумісний українсько-данський проєкт під назвою "МикоМрії". Наступний етап — ідеатон Ідеатон — це захід для пошуку вдалих рішень та ідей, що можуть вирішувати певні завдання та проблеми. та пітчингиПітчинґ (від англійського pitch) — це коротке словесне, іноді візуальне, представлення ідеї, своєрідна презентація. Пітчинг створюється з метою отримання фінансування для реалізації ідеї.. Найкращі ідеї можуть отримати фінансування для втілення у Миколаєві.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла представниця Української академії лідерства Ірина Цуркан.

За словами Ірини Цуркан, молоді люди побачили Данію, прослухали лекції від організації New Democracy Fund, відвідали майстер-клас про молодь і демократію від RAPolitics.

"МикоМрії" формують ідеї. У Миколаєві українсько-данський проєкт перейшов до етапу ідеатону
Майстер-клас про молодь і демократію від RAPolitics у Копенгагені. Фото: Українсько-данський молодіжний дім та Українська академія лідерства

"Побували в народній старшій школі, відвідали данський парламент та поговорили з парламентарями, зустрілися з представниками молодіжних програм Global Platform, за сприяння Данської молодіжної ради завітали до міської ради Копенгагена", — розповіла Ірина Цуркан.

"МикоМрії" формують ідеї. У Миколаєві українсько-данський проєкт перейшов до етапу ідеатону
Відвідування данського парламенту у Копенгагені. Фото: Українсько-данський молодіжний дім та Українська академія лідерства

Нові знання та вражання, каже Ірина, призводять до того, що в учасників змінюється бачення проєктів, які вони розробляли на стадії навчання. У січні мають відбутися онлайн зустрічі з учасниками.

"МикоМрії" формують ідеї. У Миколаєві українсько-данський проєкт перейшов до етапу ідеатону
Візит до міської ради Копенгагена. Фото: Українсько-данський молодіжний дім та Українська академія лідерства

"У нас є менторський супровід і ми подивимось на реалістичність їхніх ідей. Бо інколи генеруються загальні ідеї, які є утопічними в плані реалізації. За дві заплановані зустрічі ми маємо вивести їхні ідеї у конструктивне русло, а потім буде пітчинг ідей", — сказала Ірина Цуркан.

Учасники проєкту об’єднуються у групи в першу чергу через географічне розташування, пояснила Ірина. Є представники з Миколаєва, Вознесенська та інших населених пунктів області.

Дарʼя Бурій після повернення з Данії очолила одну з підгруп у Миколаєві.

"Вірю, що після закінчення програми миколаївці побачать проєкт, втілений учасниками програми "МикоМрії", адже ми плануємо продовжити спілкування і співпрацю у майбутньому", — сказала Дар'я.

Як розповіла Ірина Цуркан, між 16-м та 20 січня заплановані пітчінги.

"У якому вигляді відбудеться захист ідей, в онлайн чи офлайн форматі, будемо вирішувати виходячи з безпекової ситуації. Найкращі з ініціатив отримають фінансування для втілення у Миколаєві", — сказала Ірина.

Що відомо

  • Проєкт "МикоМрії" створений Українсько-данським молодіжним домом та Українською академією лідерства за сприяння Управління молоді та спорту Миколаївської міської ради. У безкоштовному навчанні беруть участь миколаївці віком від 16-ти до 20 років.
  • На першому етапі 175 молодих людей з Миколаївщини подали заявки на участь у проєкті. З 25 жовтня розпочались лекції онлайн.

Читайте також

На Миколаївщині жінка народила дівчинку рівно опівніч 1 січня.

Миколаївські лікарі борються за життя 13-річного хлопця з Херсона.

Вночі над Миколаївщиною сили ППО збили сім російських "Шахедів".

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок