"Замінили замки та викинули речі". Жителька Дніпра заявляє про примусове виселення з будівлі гуртожитку

"Замінили замки та викинули речі". Жителька Дніпра заявляє про примусове виселення з будівлі гуртожитку

"Замінили замки та викинули речі". Жителька Дніпра заявляє про примусове виселення з будівлі гуртожитку
Суспільне Дніпро

У Дніпрі власник гуртожитку намагається виселити мешканку. Валентина Доценко говорить: суд визнав її право проживати у кімнаті. Проте потрапити туди вона не може, адже власник замінив усі двері, а нещодавно викинув її речі.

Валентина Доценко живе в цьому гуртожитку з 1988 року. Раніше він перебував у державній власності, потім його приватизували. Нинішній власник, каже Валентина, намагається її виселити й звертався до суду.

"Що це моє законне житло, встановлено судом. Від першого поверху, від третього поверху, де я живу, від моєї кімнати – усі ці ключі зараз недійсні. На кімнату поставили в період різдвяних свят броньовані двері, я не змогла потрапити до своїх речей", – каже жінка.

Валентина Доценко говорить: звернулася до поліції, там у неї прийняли заяву. Тим часом власники замінили двері у під’їзд та на третьому поверсі. А 26 грудня Валентині повідомили, що її речі викидають.

"Мої сукні, кофти, туфлі, каструлі – все, що було в кімнаті, все летіло в цей КАМАЗ. Я почала кричати: що відбувається, чому ви мене грабуєте, що відбувається. Поліція зафіксувала факт і все, "будемо розбиратися", – розповіла вона.

Що каже представниця власника

Разом із Валентиною кореспонденти Суспільного зайшли всередину. На третьому поверсі – металеві двері з електронним замком. Відчинити двері не вдалося. Мало того – жителі не змогли відкрити ці двері й зсередини.

Представниця власника Олена Володимирівна сказала телефоном Суспільному, що звертатиметься до поліції.

"Я буду звертатися в РОВД від себе особисто і товариства із заявою, що Валентина Доценко протягом багатьох років суму в розмірі 3 тисячі доларів, надає свідомо неправдиві дані, шкодить господарській діяльності підприємства", – сказала представниця власника.

Суспільне звернулися з інформаційним запитом до поліції Дніпра, аби запитати, що зробили правоохоронці, прибувши на виклик Валентини Доценко.

Коментар адвоката

Адвокат Станіслав Ліфлянчик каже: у цьому випадку поліція могла запобігти псуванню майна жінки. Дії власника, говорить адвокат, незаконні.

"Він обмежує право доступу до приміщення, яким особа має право володіти. Не дивлячись на те, що вона не є власником, вона там зареєстрована, це її єдине житло. Відповідно, вона має до нього право доступу. Крім того, там її речі. Однак кожного разу, коли відбувається таке правопорушення, в особи є лише один інструмент протидії – це звернення до правоохоронних органів та звернення до суду з позовною заявою", – зазначив Станіслав Ліфлянчик.

Адвокат радить звернутися до Державної виконавчої служби із заявою щодо примусового виконання рішення суду. Державний виконавець повинен забезпечити доступ до приміщення.

Читайте також

У Дніпрі благодійники збирають гроші на генератор для шелтера, де живуть переселенці зі сходу

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок