Уникнення мобілізації: на Тернопільщині затримали організатора схеми

Уникнення мобілізації: на Тернопільщині затримали організатора схеми

Уникнення мобілізації: на Тернопільщині затримали організатора схеми
Фото: Досьє 102

На Тернопільщині правоохоронці викрили чоловіків, які пропонували уникнення від військової служби. Одного з чоловіків затримали. Про це повідомили на сайті Досьє 102.

Спільники підшукували чоловіків призовного віку, які не бажали проходити службу в армії, та пропонували їм послугу – отримання так званого "білого квитка" в обмін на грошову винагороду.

За 5500 доларів США вони обіцяли військовозобов’язаним чоловікам отримати висновок військово-лікарської комісії про непридатність до проходження військової служби у лавах Збройних сил України. Надалі на підставі медичної довідки, чоловіки "проходили" процедуру зняття з військового обліку, що надає можливість безперешкодно виїжджати за кордон.

Під час передачі другої частини від зазначеної суми в обмін на документи, які підтверджують зняття з військового обліку, працівники внутрішньої безпеки НПУ та слідчі тернопільської поліції затримали організатора схеми.

Оперативники Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ викрили співробітника одного з відомства системи МВС України та його співучасників – працівників Тернопільського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки – на протиправній діяльності.

Наразі слідчі поліції Тернопільщини вручили чоловіку підозру за частиною 3 статті 368 ККУ – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності інших учасників. Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері.

Читайте також

  • На Тернопільщині затримали групу осіб, яка перевозила чоловіків за кордон

На початок